• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Más....

A megnyitóra elkezdtük szervezni a hírösségeket :)

George Farmer, Jurijs, Adam és Juan Puchades is visszaigazolt már. Jön a Dennerle csapat, várhatóan Völker Jochum is érkezik Chris, Alex mellett. Ha minden igaz jön Marcin (Pe:ha).

Júniusban jön a konkrét program. De terveink szerint valami Foodtruck-os lazulós buli lesz, ami eddig nem nagyon volt. Addig törjük az agyunkat a mókázásokon :)
Esetleg a párommal egy laza élő zenélést vállalunk. Két gitár+ két ének + technika. (Bojtorján, Fonográf, s egyéb, jó hangulatú, magyar dalok). ;)
 
Ma csak egy telós kép, B küldte a délutáni órákban. :snaphappy::snaphappy:

És a mai nappal végre beélesedett a telefonközpontunk is. Kapott egy celeb magyar hangot és egy hollywood-i rádiós orgánumot az angolra. Menő lett! :)
A telóközponton 2 bejövő hívás tud egyszerre működni, ha kell a szezonban majd bővítünk.

Mivel üzenetrögzítőt továbbra sem tervezünk, nyitás előtt és zárás után az automata csak a kötelező infókat mondja el, de be nem csörget a mellékekre.
H-P: 10-17-ig és Sz: 10-13-ig tudtok a megfelelő emberekkel beszélni, rendeléssel, kérdésekkel kapcsolatban. (y)

A884F927-6579-4155-A09E-7D286047A15C.jpg
 
Ma csak egy telós kép, B küldte a délutáni órákban. :snaphappy::snaphappy:

És a mai nappal végre beélesedett a telefonközpontunk is. Kapott egy celeb magyar hangot és egy hollywood-i rádiós orgánumot az angolra. Menő lett! :)
A telóközponton 2 bejövő hívás tud egyszerre működni, ha kell a szezonban majd bővítünk.

Mivel üzenetrögzítőt továbbra sem tervezünk, nyitás előtt és zárás után az automata csak a kötelező infókat mondja el, de be nem csörget a mellékekre.
H-P: 10-17-ig és Sz: 10-13-ig tudtok a megfelelő emberekkel beszélni, rendeléssel, kérdésekkel kapcsolatban. (y)

View attachment 56295
Top! a pálma :rolleyes:
 
Akkor a mai adag. 4 héttel a nyitás után.

41712327044_ced76a5391_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

42385300872_b6fd8feeb0_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

28562701948_0979f9fc4c_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

28562709398_5c80551572_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

42385298932_777d4c801e_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

28562707698_5bf024a985_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

40627895120_ea4fa24276_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

41533409875_26297f0354_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

28562703948_474b4c1f1a_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

Bal oldal felkészül.... rövid legó a nap végén. Holnap fűrészelés folyt köv...

41712330824_711d10b992_h.jpgGreen Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr
 
Ja és nem is gratuláltam itt (személyesen többször is mikor beugrottam), nagyon patent lett a bolt.

És érdekes, képen a két nagy hátsó böszme közül a baloldali tetszett jobban, élőben viszont a jobboldali sokkal jobban bejön. :)

Az ADA RGB LED pilácsok meg frenetikusak, egye fene erre már becserélném a nagy akva fölött lógó ATI lámpát. :) @Nigro, hazaértem és ránéztem, a mohának nálam tényleg más színe van. Nem rondább, csak más, talán kevésbé harsogó. :D
 
Ja és nem is gratuláltam itt (személyesen többször is mikor beugrottam), nagyon patent lett a bolt.

És érdekes, képen a két nagy hátsó böszme közül a baloldali tetszett jobban, élőben viszont a jobboldali sokkal jobban bejön. :)

Az ADA RGB LED pilácsok meg frenetikusak, egye fene erre már becserélném a nagy akva fölött lógó ATI lámpát. :) @Nigro, hazaértem és ránéztem, a mohának nálam tényleg más színe van. Nem rondább, csak más, talán kevésbé harsogó. :D
(y) Viszont... @viktorlantos szerint christmas, és nem weeping... :rolleyes:
 
Akkor a mai adag. 4 héttel a nyitás után.

View attachment 56363Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56364Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56365Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56366Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56367Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56368Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56369Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56370Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56371Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

Bal oldal felkészül.... rövid legó a nap végén. Holnap fűrészelés folyt köv...

View attachment 56372Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr
Csodás :love:
 
Akkor a mai adag. 4 héttel a nyitás után.

View attachment 56363Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56364Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56365Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56366Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56367Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56368Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56369Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56370Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 56371Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr

Bal oldal felkészül.... rövid legó a nap végén. Holnap fűrészelés folyt köv...

View attachment 56372Green Aqua Showroom Budapest by Viktor Lantos, on Flickr
Jól látom, hogy néhány akváriumba 3 db szűrőcső fut? Ez milyen megoldás? 2 szívó és 1 nyomóág?
 
Képek alapján szép az új bolt. Holnap megyek Bpre, benéznék, mert elfogytak a tápok, de fél11-re a Cirkuszban kell lennem, 13-ig biztos nem érek vissza :( :cry::cry: Nincs ott már valaki fél 10 körül? :) ;)
 
Back
Oldal tetejére