• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Máté nem beszéli jól az angolt, de a múltkor bent volt és pont erről beszélgettünk.
Ahogy az instáját látom most többet van kalapács a kezében, mint kamera. :) Ezért sincs most tartalom nála.
De ha picit lenyugodtak a dolgok körülötte, kisütünk valamit.
Szinkron?
Szerintem új és izgalmas vágói/hangmérnöki feladat lenne. Ilyen még úgysem volt a GA videók történetében.
 
Tegnap kapott egy kis fazonírozást, de úgy néz ki az első bejáratós időszakon túlvagyunk. Jöhetnek a lakók is lassan. 👍
Az UG-t sajnos el kellett engednünk. Amíg Japánoknál jártunk olyan szinten sérült a gyep, hogy az újraültetés sem igazán hozott látványos eredményt.
Egy későbbi alkalommal, amikor jobban tudunk rá figyelni ismét nekifutunk.

49217458463_e7b7e15dc7_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Az új vidi. Szponzorok a testépítő iparból? :)

Arohamsisakoséletbe! Ez überkirályász! 🤩
Egyetlen dolog szúrja a szememet: ha már lent ívesen lett vágva az oldalüveg, fent is sokkal szebben mutatna a szögletes vágás helyett. No, de ez most már egy ideig így marad.
 
történt pár változás. Itt egy BiOrb volt, most picit megnőtt.

View attachment 84365

Azon gondolkodtam, hogy mennyire felesleges erre az oldalüveg a víz feletti részen. Szinte csak a hátfal merevítésére kell, amúgy meg csak útban van. Ha a merevítést meg lehetne oldani hátulról, akkor oldalüveg csak az akvárium részhez kell. A világítást meg lehet lógatni.
Pl acél zártszelvényekre ragasztani telibe hátsó üveget a teljes magasság mínusz 1-2cm-ig. A zártszelvényt pedig hátul a bútorhoz is rögzíteni természetesen..
 
Permetezésnél azért nem jön rosszul hogy ne a falra menjen a víz.
Na mondjuk ezt könnyen meg lehet oldani, hogy ne a falra menjen a víz. De szerintem az sem annyira jó, ha az üvegre megy, azt is csak takarírani kell..
 
Back
Oldal tetejére