• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua és Magyarország az Aqua Journal World Report-ban

viktorlantos

Alapító
Admin
Talán múlt évben volt már ilyen, de ha nem akkor egy picit korábban. Lényeg a lényeg, hogy megint felkérést kaptunk az ADA-tól, hogy írjunk néhány sort az Aquascaping helyzetéről és Magyarországról az Aqua Journal World Report-ba, ami az augusztusi vol 203. számban jelenik majd meg.

Gondolom tudjátok, hogy ezt elég sokan olvasgatják a világban, szóval egy mini országimázs szerű dolog, aquascaping szemmel.

Szóval AquaJournal vol. 203 benne Magyarország a World Report-ban!

---- azt már csak apróbetűvel írom a végére, hogy nem ismerek egyetlen egy akvarisztikai gyártót sem, ami ilyen szinten promotálja a különböző országokat és figyel oda a helyi aquascaping közösségre, pedig megtehetné bárki.
 
Aki olvassa ezt a fórumot, annak nincs szüksége tanulmányra az O.I. Központtól.. :) Elég csak visszanézni a naplók fejlődését. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pontosan erre utaltam én is, hogy van itt bőven meríteni való... Vegyük csak a hónap akváriumát/akváriumait.
 
Időközben meg is érkezett a legfrissebb Aqua Journal. A 203. kiadás. Benne szépen beszerkesztve a riport amit készítettünk. (y)

Egy kicsit Green Aqua, egy kicsit workshop, :cool: egy kicsit akvakertész, egy kis Zséda :love: természetesen Andris wabi kreálmányai - hátha kicsit felrázza (y) és a három zavarkeltésért felelős GA karmester. :angelic::D:devil:

7832415268_aba063473d_b.jpg


7832418730_00b16b78ec_b.jpg
 
Egyébként nagyon jó visszajelzést kaptunk a Japánoktól az anyagra. Én pedig kifejezetten örülök, hogy most dupla oldalt és sok színes fotót tettek be tőlünk. 2 éve még szerény megjelenés volt. 2 év múlva remélem tovább bővíthetjük majd a bemutatandó dolgokat. (y)
 
Időközben meg is érkezett a legfrissebb Aqua Journal. A 203. kiadás. Benne szépen beszerkesztve a riport amit készítettünk. (y)

Egy kicsit Green Aqua, egy kicsit workshop, :cool: egy kicsit akvakertész, egy kis Zséda :love: természetesen Andris wabi kreálmányai - hátha kicsit felrázza (y) és a három zavarkeltésért felelős GA karmester. :angelic::D:devil:

7832418730_00b16b78ec_b.jpg

Sajna nem túl jó a minősége a képnek, és így nem tudom elolvasni... :rolleyes:

Jó dolog, hogy egy kicsit figyelnek rátok/ránk is. (y) Köszönjük.
 
Gratula hozzá!
Olyan profi szinten csináljátok,hogy ez nem meglepő,hogy ilyen színvonalú újságba betettek benneteket.
A profizmus sokszor fel sem tűnik,mert mi ehhez szoktunk hozzá.
Nagyon sok munka van emögött.
(y)
 
Én is gratulálok nektek! Én csak fél éve csöppentem az akvakertész közösségbe, de az tisztán látszik, hogy mennyi tudást és energiát toltatok bele. (y) Hízzon csak a májatok!:D (benne vagyok az AJ-ben, bennne vagyok az AJ-ben!:ROFLMAO:)
Van aki el tudja olvasni a cikket?
 
Hát ez már valami (y). Gratula. Megérdemeltétek. Sokat segitetek nekünk, na meg nekik is, hiszen őket is reklámozzátok tisztességgel Mo.-on.
 
Hát ez már valami (y). Gratula. Megérdemeltétek. Sokat segitetek nekünk, na meg nekik is, hiszen őket is reklámozzátok tisztességgel Mo.-on.

Köszike, huh de régen volt már ez :)

Közben épp a héten tudtuk meg, hogy idén a legtöbb nevezés az EU-ból Magyarországról érkezett az IAPLC versenyre. (y):)
Úgyhogy minden ilyen "apróság" sokat segített, hogy népszerűbb legyen a hobbi, ami 7 éve még nem is létezett a mai formájában. :)
 
Köszike, huh de régen volt már ez
Közben épp a héten tudtuk meg, hogy idén a legtöbb nevezés az EU-ból Magyarországról érkezett az IAPLC versenyre.
Úgyhogy minden ilyen "apróság" sokat segített, hogy népszerűbb legyen a hobbi, ami 7 éve még nem is létezett a mai formájában.
Keményen megdolgoztatok érte...Köszönjük!
 
Nektek nem új a bejegyzés és a siker. Nekünk akik most találtunk rá látod új. Nem voltam egyedül. A versenyben való részvételnél is nagy szerepe van a GA csapatnak. (y)
 
Back
Oldal tetejére