• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Grand Hotel Taiwan - Lowland

Most lettem kész a mai etappal.
A gyepszint beültetve:
-monte carlo 2 doboz
-marsilea angustifolia 1doboz
-mini parvula a bontóból
-crypto petchii pink 2 doboz
-crypto tonkinensis 1 adag
-echino. tenellus 1 doboz
-echino vesuvius a bontóból

Szűrőcsövek, beszívó, lilly, adapter kitakarítva. Red moor ázik.

:eek:ldman::sleep::sleep::sleep::sleep:
MUTASD MÁR BAZZZZ :D
 
Ez már most jól néz ki! :)
várom a fojtatást. Remélhetőleg a két fa közötti színbeli eltérés is eltűnik feltöltés után.
 
Eltelt az első hónap.
A világításom jelenleg 6 órát megy, lassan átállok 7 órára. Tápozásom napi 3 nyomi micro+macro, úgy érzem hogy ez még kevés, lehet 4 lesz belőle.
Algáim szép számmal vannak: diatom, ecset és zöld fonál. A diatomnak és a fonálnak hamarosan vége kell legyen, viszont az ecset állandó vendég lesz szerintem.
Tegnap beköltöztettem 50 Boraras brigittae-t, ők lesznek a lakótársak. A taiwanok próba csapatát jövő hét végén tervezem költöztetni.

Holnap vízcsere, képeket csinálok utána.:)
 
Sziasztok!

Itt az ígért fotó!:) Ha az algáim nagyja lekopott, majd lesz több is.:D
Csak a front üveget és a bal oldalit takarítom, a többit meghagyom a garnéláknak. A brigik elég hamar megszokták a környezetet, kezd megjönni a színük.
Az ecsettel szívni fogok mint a torkos borz, de egyenlőre az vigasztal, hogy a Highland-ból is kikopott teljesen.
Most raktam be a tőzeget, mire az első taiwanok költöznek pont jó lesz a víz. A növények viszonylag jól takarják, ha szépen bedúsulnak nem is lehet majd látni.
Egy Oxydator-t is installáltam.

1 hónapos totál:facepalm::


Grand Hotel Taiwan
by zilahytibor, on Flickr
 
Huh Tibi, látom az új kis növénykéket is betámadta az ecset... :( egyébként mik a tapasztalataid velük?
 
Back
Oldal tetejére