• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

és ezt nem én láttam meg... Etele veszélyesebb mint én, mert én csak élőben látok ilyeneket, ő viszont már a naplókban is pusztítja a garnikat [emoji317]
Biztosan lattad es mar az ujjadban volt a hsz, csak nem utotted le. 100% hogy az elso amit kiszurtal, az a feherhasu garnéla volt. [emoji41]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
A narancsok GA-s orange sakurák? :) Csak mert nagyon szép fedettek, nekem is ezért vannak onnan narancsok. Mondjuk nálam még nem akarnak petésedni, remélem nem azért mert csak 8 lányt sikerült hoznom (direkt néztem hogy legyen fiú is közte).
(1-es akva első képén van egy döglött példány... :D )
Nem döglött, csak ebéd után ejtőzik egy kicsit. :muted:
 
és ezt nem én láttam meg... Etele veszélyesebb mint én, mert én csak élőben látok ilyeneket, ő viszont már a naplókban is pusztítja a garnikat [emoji317]
Inkabb azt oszd meg honnan szedted a pulyka tomot vagy mit. Sehol sem talalom. Egy apolono ismerosom azt mondta o tud, de amikor meglattam a fotot csak kevesbe hasonlitott ra viszont a kinezetebol itelve a felesegem biztosan kidobna vele egyutt. Nem tudom az ember melyik felebe dugjak vagy mire hasznaljak de irto bizar volt es nem lennek a helyebe annak akin bevetik.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Inkabb azt oszd meg honnan szedted a pulyka tomot vagy mit. Sehol sem talalom. Egy apolono ismerosom azt mondta o tud, de amikor meglattam a fotot csak kevesbe hasonlitott ra viszont a kinezetebol itelve a felesegem biztosan kidobna vele egyutt. Nem tudom az ember melyik felebe dugjak vagy mire hasznaljak de irto bizar volt es nem lennek a helyebe annak akin bevetik.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
1. nem tömő, hanem az idióta amcsiknak készült sültpulyka locsoló valami. Hivatalos neve a kínai oldalon: Multifunctional Turkey Baster Poultry Beef Heat Tube Rubber Bulb Basting Tool.
2. bármi is legyen a funkciója ennek az eszköznek sem lennél az alanya a bevetése alatt :)
 
1. nem tömő, hanem az idióta amcsiknak készült sültpulyka locsoló valami. Hivatalos neve a kínai oldalon: Multifunctional Turkey Baster Poultry Beef Heat Tube Rubber Bulb Basting Tool.
2. bármi is legyen a funkciója ennek az eszköznek sem lennél az alanya a bevetése alatt :)
Most, hogy ilyen szepen kifejezted a pontositast mar meg is talaltam es sikerult megrendelnem. Bevallom el is mentettem a nevet mert ezt fel ev alatt nem jegyeznem meg. Azert kosz. Talan 2018-ra lehet ideer de ez mar a jovo zeneje.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok. Jo ideje rendelgetek innen onnan hataron tulrol. (2 honapja)
Talaltam hidegfoldi shirakurat etetni a garnikat nagyon jo aron 80g-set.
Az eddigi rendeleseimnel (azsia, anglia) eszre vettem a 30-40 napos szallitasi idot.
Szokatlanul a garnikajat feladta a srac kelet oroszorszagban 6 napja kb es egyidoben kuldte a csomagkisero weboldalat illetve a kodot, hogy lathassam eppen hol jar. Bevallom sose neztem meg meg mert nem is igazan erdekelt. Tegnap ejfelkor jon a sractol egy uzenet, amiben kozli, hogy megerkezett a csomagom, es holnap mar elhozhato a postarol. [emoji848]
Lehet nevetni rajtam de ez nekem nagyon uj. Hogy lehet valaki ennyire figyelmes? Elore ki lett fizetve, meg csak az sincs, hogy utanvetes es drassol, hogy nem veszem at. Hihetetlen... Nem hiaba. Ismet buszke lettem [emoji41]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére