• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

Ma a radioactiv-ban dolgozok. Keszulunk az elso felvetelekre, es mit latnak szemeim?
Szerintem engem kisert a gutautes.
80*70*60 20mm-es uvegbol alvannyal egyutt.

View attachment 53274
Henrik, ezt most stoppold le. Ez brutal. Olyan jok a meretei, akkor scape-t dobhatsz össze benne, hogy csuda. Mar latom lelki szemeimmel: egy hatalmas red moor gyöker jobb oldalrol felülröl belogatva, tele Buceval, mini Anubiassal, alul dekorhomok, par kövel, a hatterben meg Vallisneria, vagy Cyperus helferi, benne 5-6 diszkosz, alul meg egy 20 fös cory csapat, plusz az algaevök. Kesz, annyi, vege!
 
Henrik, ezt most stoppold le. Ez brutal. Olyan jok a meretei, akkor scape-t dobhatsz össze benne, hogy csuda. Mar latom lelki szemeimmel: egy hatalmas red moor gyöker jobb oldalrol felülröl belogatva, tele Buceval, mini Anubiassal, alul dekorhomok, par kövel, a hatterben meg Vallisneria, vagy Cyperus helferi, benne 5-6 diszkosz, alul meg egy 20 fös cory csapat, plusz az algaevök. Kesz, annyi, vege!
Meg ez is szepen hangzik.
 
Belement volna. En a vilag legjobb ferje vagyok. A bankkartyamat 2 eve nem lattam, mert Ő hordja. Kevesebbet iszok mint Ő, es kifestettem ket helyiseget. Es lehet havi 1 sajat velemenyem is.
és linoleumot is cseréltél ;)
ha valahogy egy szobát tudnál csinálni a lakásra, nem is hiszem hogy bármi baja lenne az újabb és újabb akváriumokkal.
De reméljük holnap viszek nektek néhány új halacskát hogy örüljön ;)
 
Back
Oldal tetejére