• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Erdő - egy zöldfülű vergődései

Azt a Vallisneria dzsumbujt nagyon irigylem. :love:
Nálam sajnos nincs olyan aki, amelyikben megvalósíthatnék egyet.
Pedig Ma ritkitottam Meg, annyira megbokrosodott, mar legelol is az nott. Elkepeszro gyorsan hoz uj hajtasokat... Viszont annyira hosszura megnyulik, hogy gyakran szoktam rajtuk fodraszkodni.
 
Tudtad, hogy van egy éjfúria az akvarium tetejen?
Igazabol miatta toltottem fel a kepet.
Egyszer ugy ala fog szakadni a teto, de úgy....
Ma gonosz modon kicsit vartam, hogy mikozben kerteszkedek (es ügye ilyenkor az osszes fedoelemet eltavolitom), megprobaljom felugrani.😈

Es most egyszer, egy mondatban szeretném tisztázni: A macska neve String, de nem ugy String, mint tanga, hanem, mint karakterlánc (= szó).
 
Igazabol miatta toltottem fel a kepet.
Egyszer ugy ala fog szakadni a teto, de úgy....
Ma gonosz modon kicsit vartam, hogy mikozben kerteszkedek (es ügye ilyenkor az osszes fedoelemet eltavolitom), megprobaljom felugrani.😈

Es most egyszer, egy mondatban szeretném tisztázni: A macska neve String, de nem ugy String, mint tanga, hanem, mint karakterlánc (= szó).
Az én cicám,Bolyhoska az akvárium tetején szokott aludni. Vele már megtörtént, hogy akkor ugrott az aki tetejére, amikor levettem karbantartás miatt a tetőt. A kifröccsenő víz az elosztóba is került, lecsapta a biztosítékot. A cica hamar túltette magát azon, hogy kicsit megmártózott a vízben, pár nap múlva megint ott volt. Az aki teteje lett az egyik kedvenc helye.
 
Nálam sajnos nincs olyan aki, amelyikben megvalósíthatnék egyet.
Bocs, de ezt nem hisszük el. Bármelyikben megtudnád valósítani. ;) @bamboocha46 is nyírja, vágja, irtja. Ezt megteheti bárki, aki szeretne ilyen Vallisneria-erdőt. Mert ennek a növénynek is megvan a szépsége, egyszerűsége, (mondhatni primitívsége) ellenére.

Vagy ha mégsem férne el egyik akváriumodban sem, akkor feltöltesz vízzel még egyet, vagy még egyet, ... vagy még egyet. :giggle:
 
Utoljára módosított:
IMG_20200706_141845.jpg
Azt hittem, hogy ebbol vizalatti virág lesz, de végül ugy dontott, hogy novennye fejlodik.
Mikor erdemes az aljzatba nyomnom?

IMG_20200710_080506.jpg
Ezek utan remélem, senki sem lepödik Meg, hogy nincs gusztusom pontalgat torolgetni..

Elvileg hasznos rovarok, de a fene egye azt a tulajdonságukat, hogy esozeskor (vagy tulzasba vitt locsolaskor...) Csoportosan bemenekulnek a lakasba. 😱

A kepen a masik erdekesseg, a planrol lecsungo konyha. Vagy én vagyok nagyon extrém, vagy ez egy optikai csalodas.
 
Nálam sajnos nincs olyan aki
Eleinte nem érezte magát jol a Nagy akvariumban, ezért egy tover biztos Ami biztos alapon, atmentettem a 30literesbe. Ott Aztan olyan novekedesnek indult, hogy Par het mulva Mär csak a hosszu zöld leveleit lehetett latni, Meg nagyritkan egy-egy garnelat, amelyik probalta magat a levelek kozul kiasni magat.

Vallisneria nana valtozata elvileg nem nö olyan hosszura, esetkeg azzal megprobalkozhatsz.
 
Back
Oldal tetejére