• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Elkaptam valamit schruztól...

Tomi

Főkertész
Legjobb napló
Amikor Andris elkezdte feltöltögetni az első képeit csak legyintettem, áh nem lesz ebből semmi...
Aztán lett! Nem is akármilyen kis csodák születtek.
Gondoltam megpróbálom én is, kezdésnek a megszűnő garnilak című akimat használtam. Leengedtem a vizet, kitettem az erkélyre, lefóliáztam és RO vízzel spricniztem szépen növögettek a növénykék. Én meg csak spricniztem, szellőztettem spricniztem, hosszabban szellőztettem, ahogy a mester is tanítja.:)
Épp azon gondolkodtam már, hogy hova fogom majd pakolni a kis akvát, ha megjön a zimankó, amikor párom kerije meghozta a kis nanómba az Elatine utánpótlást, és még egy kis ajándékot is. Egy Wabi tál lapult a dobozban:) nosza össze is gyúrtam a masszát, kicsit kesze-kusza még de remélem elindul szépen.
PA081907.JPG

PA081908.JPG

PA081910.JPG
 
Úgy látom egyre többen fertőződnek vabi téren is!
Lassan külön fórumot kellesz indítani neki!
Amúgy tetszik a tálad!(y)
 
Ez jó(y)
Örülök hogy, fertőz a Wabi hullám:)
Remélem a HAC-n ott lesz!
 
Ez jó(y)
Örülök hogy, fertőz a Wabi hullám:)
Remélem a HAC-n ott lesz!
Nem hiszem, hogy idén ott lesz, ahhoz + fényt kellene kapnia, nálam csak a nap süti pár órácskát.
 
Nem hiszem, hogy idén ott lesz, ahhoz + fényt kellene kapnia, nálam csak a nap süti pár órácskát.
Szerintem sürgősen szerezz be egy egyszerű asztali lámpát E27 foglalattal, mert a nap ereje és a napos órák száma egyre csökken.
Még mindig az erkélyen van?
 
Szerintem sürgősen szerezz be egy egyszerű asztali lámpát E27 foglalattal, mert a nap ereje és a napos órák száma egyre csökken.
Még mindig az erkélyen van?
Szombat óta nincs kint, árgus szemekkel figyelem :pompous: ha nyúlik sárgul vagy egyéb rendellenességet észlelek akkor beizzítok valamit felette.
 
Sép-sép úgy ám,dlágaság! :D
Az ilyen jellegű fertőzés határozottan nem baj,de a fényforrást tényleg érdemese lenne újítani felé!(y)
Tök jó,hogy ilyen rusztikus,bejövős!:)
 
Back
Oldal tetejére