• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EHEIM PROFESSIONEL széria kérdések

A legtelenito piros-fehér bizbasz és lehet a fejben ami zörög. Ha leveszed az adaptert és felülről ranezel a fejre latni fogod azt is. Lehet nem jól áll.
 
A legtelenito piros-fehér bizbasz és lehet a fejben ami zörög. Ha leveszed az adaptert és felülről ranezel a fejre latni fogod azt is. Lehet nem jól áll.
Arra a piros gyűrűre gondolsz ami a fej és az adapter találkozásánál van?
 
Hali!
Nem tudjátok mi okozhat olyan hangot mintha a rotor homokot darálna? Nem folyamatosan van ez a hang, de percenként rájön, és csak 1 sec-ig tart.
Levegő tutni nincs benne, és a beszívható CO2 se gyűlik szerintem benne össze.
Már egyszer alaposan kipucultam a szűrő felső részét, és vattát is cseréltem de továbbra is ezt a hangot adja. (Eheim 2071)
Talán valami elkopott?
 
Valamiért ez az alkatrész (EHEIM 7428728) zörgött néha benne. Kivettem, lecsutakoltam és most ismét teljesen halk a szűrő :)
 
Igen, elég valószínű. Nemrégen csináltam egy befolyó-kifolyó cső takarítást és kikaptam az egész csőcsatlakozó adaptert is.
Valszeg akkor mozdult el benne az a piros ketyere.
 
Szia

56cm magas a adapter teteje+ rájön még a csövek,nálam 64cm van a bútorban elfér,szerintem nálad is még el fog.
A cső kivezetését majd egész fönt kell megoldanod.
 
Ha csak az egyik befolyóját szeretném használni a 2080-asnak - mert már túl sok cső lenne az aksiban - akkor hogy tudnám ezt megoldani, hogy kéne elzárni az egyiket?
 
Egy T idommal tudod,2ből csinálsz 1-et.
Én próbáltam már ugyanilyen megfontolásból,de én úgy vettem észre hogy csökkent ezáltal a szűrő teljesítménye,úgyhogy visszatértem a 2 szívóágra.
 
Egy T idommal tudod,2ből csinálsz 1-et.
Én próbáltam már ugyanilyen megfontolásból,de én úgy vettem észre hogy csökkent ezáltal a szűrő teljesítménye,úgyhogy visszatértem a 2 szívóágra.
és ha tennék egy T idomot viszont a 17 mm-s helyett 20-assá csinálná össze a két csövet? (és keresnék egy 20 mm-s befolyó ágat valahonnan...) Így már talán nem esne le a teljesítmény. Szerinted?
 
Back
Oldal tetejére