• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

nekem volt amandám és nagyon ajánlanám őket, de mivel marha félénkek, ilyen 6-10 fős csapat nem ér semmit, azok csak bújkálni fognak. ha tudsz sokat venni, akkor mindenképp érdemes viszont. nagyon szépek.
Na erre gyorsan rácáfolok,nálam 6 db van csak,tudom hogy kevés de hát sajna a 8 galaxyból 5 maradt így azok mellé vettem bandázni,meg hát az akinak is van egy fajta tűrőképessége darabszámban.
Szóval a félénkségről,ha megszokják a területet és van kivel együtt úszkálni akkor folyamatosan elöl vannak,nagyon szépek szinte izzanak a vízben és nálad a kék háttér előtt tök jól mutatnának. Nebula barátomnak igaza van ebből minimum a 12,de ha csak ez van az akiban akkor 20 az alsó határ.
 
Hosszútávon 30 darab a terv. Azt nem tudom, hogy mennyit bírna el. A 9 darab törpe pettyes kalászhal kikerülne az aksiból.
Maradna: 3 oto, 4 amanó és 40+ sakura. viszont amanót és az oto állományt is bővíteném pár darabbal. Nem tudom így a 30 nem sok-e?
 
ha jól néztem, 80 litered van? akkor a 30 amanda mellé még szerintem bővítheted az otók számát, persze ha nem tizet vagy huszat akarsz azokból is :)
 
ha jól néztem, 80 litered van? akkor a 30 amanda mellé még szerintem bővítheted az otók számát, persze ha nem tizet vagy huszat akarsz azokból is :)

Igazából még 3 otot és vagy 3 amanót szeretnék. Esetleg valami más algaevőt, ami szereti a BBA-t (sziámi, vagy algázógéb...Nem tudom eszi-e valamelyik.) E mellé lenne a 30 amanda. Aztán meglátjuk hogy mutat :)
 
sziámi elvileg eszi. gyakorlatilag ha van más, mondjuk moha, inkább azt eszi :)
3-3 mellé szerintem mehet 30 amanda. ha sziámit akarsz, akkor más, ők megnőnek 10 centire is, ha van hely.
 
sziámi elvileg eszi. gyakorlatilag ha van más, mondjuk moha, inkább azt eszi :)
3-3 mellé szerintem mehet 30 amanda. ha sziámit akarsz, akkor más, ők megnőnek 10 centire is, ha van hely.

igen, volt sziámim, anno leették az összes fonál algát nekem, de a mohát nem bántották. De tényleg elég nagyra nőttek. Ráadásul bután mutatna a sziámi és az amanda együtt. azt már meg sem kérdem, hogy nem bántják-e egymást...?
 
Ő lenne az ez a kis tündér

1001149_598167626895171_2114016421_n.jpg
 
Talajba ültetős növények. De egy mohagombócba biztosan jó kis szigetet lehetne építeni belőle vízfelszín közelében is.
 
igen, volt sziámim, anno leették az összes fonál algát nekem, de a mohát nem bántották. De tényleg elég nagyra nőttek. Ráadásul bután mutatna a sziámi és az amanda együtt. azt már meg sem kérdem, hogy nem bántják-e egymást...?

bántani nem bántják, de az amanda lehet, hogy miattuk volt nálam ilyen beszari.
 
Back
Oldal tetejére