• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Egyből a mély vízbe! Az első aquascapem :)

Fél órával ezelőtti kép. A rotalát alaposan nyírni kell, az MC-t átszőtte a parvula mini, nem így terveztem, de talán épp így lesz a legjobb, legtermészetesebb.
11870849_974366269290021_4367778397381213841_n.jpg
 
Majdnem kész, a jobb oldalt birizgálom még minimálisan. Ez az utolsó naplós kép, a következőt a HAC eredményhirdetésén láthatjátok :)
Nagyon érdekes és fontos tapasztalatokat hozott az akvárium, élveztem az alkotást, nem tudom ti hogy vagytok vele, biztos nem mindenkinek jön be, de nekem tetszik.

Köszönettel tartozom a Trópus nevű boltnak a lehetőségért, hogy ott építhettem meg az akváriumomat. :)
Ja, és a menyasszonyomnak is, a közreműködésért :)


12096465_997583623634952_6028720753027586177_n.jpg
 
És hogy érzed lesz folytatása Kornéléknél (új telepítés)? Vagy még hónapokig üzemel majd?

Na, ez egy jó kérdés, ilyen témában még nem tárgyaltam velük, hogy mi lesz a fotó után. Mondhatni a szerződésünk addig szól egyelőre :) Jelenleg még mindig a reménykedési szakaszban vagyok, hogy felvesznek-e, mint eladó. Ha felvesznek, akkor szerintem kapok még lehetőséget(lehet, hogy anélkül is), és akkor, ha nem megy el a HAC-os eredményhirdetés után a kedvem, fogok még építeni magyar versenyekre, és ha úgy sikerült az adott akvárium, bepróbálom valamelyik külföldi megmérettetést is(A jelenlegi csak hazai versenyekre készült, elsősorban a HAC-ra). Igen, egy szónak is száz a vége(vagy fordítva? :D ), elkapott a gépszíj.
 
És hogy érzed lesz folytatása Kornéléknél (új telepítés)? Vagy még hónapokig üzemel majd?

Mivel az idei magyar versenyekre jó lesz a mostani versenyfotó, így szerintem a pár hónapig még karbantartom az akváriumot(Ha Kornélék nem gondolják másképp), aztán meg valszeg elkezdem tervezgeti, mostmár több időt hagyva, nem kapkodva a következő felállást.
 
Az akvárium még most is üzemel a boltban, sőt, azóta meg is leptek egy munkaszerződéssel, így mostanában elég jól megy a sorom :)
Tehát a projekt bevégeztetett, idén egy 29. helyre futotta a HAC-on, talán jövőre jobb lesz. :)

Adminok, hogy kell rárakni az aláírásomra a képet?

12573785_1056555837737730_7692992589516582152_n.jpg
 
Kicsit az Africana beiszaposodott szerintem... Tényleg, mi a véleményed az Africanáról? Elnyerte tetszésedet? Milyen értékeket mértél a használata során?
 
Kicsit az Africana beiszaposodott szerintem... Tényleg, mi a véleményed az Africanáról? Elnyerte tetszésedet? Milyen értékeket mértél a használata során?


Igaz nem Viktor vagyok de használtam az Africanát. Nekem nem nyerte el a tetszésemet mert olyan lett mint a sár, viszont nagyon lágyította a vizet és a PH is levitte.
 
Kicsit az Africana beiszaposodott szerintem... Tényleg, mi a véleményed az Africanáról? Elnyerte tetszésedet? Milyen értékeket mértél a használata során?

Magát a méréseket és a vízcseréket a bolt dolgozói csinálták, én ekkor még csak a berendezésért feleltem.
Ma csináltam először. Minden héten vízcserénél be van állítva a TDS 120-140 közé.
A színe tetszik, de tényleg picit hajlamos iszaposodni.
 
Csak modi tudja ha már régi a napló nyitás.
Új naplónál még te is megteheted a posztban lévő első képpel.

Én a versenyfotót szeretném berakni. A posztban lévő első kép elég kezdetleges.
 
Back
Oldal tetejére