• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2015 (GAPLC) - eredmények okt 16

daszabo

Főkertész
Üdvözlet,
Úgy rémlik nem láttam még ezzel az eseménnyel foglalkozó topic-ot. Hát íme, gondolom sokan készültök már erre is:)
Amit eddig ki lehetett bogarászni az esemény honlapjáról és én fontosnak látom:

Három kategória:
- standard (50l+)
- nano (50l-)
- wabi-kusa

Nevezési határidő: 2015.08.31

Képről:
- Full front fotó
- minimum 3,1megapixel
- maximum 7mb

Nagyszerű verseny, még zsűri is lesz! :D
Hajrá!
 
És ennek a lebonyolítása hogy zajlik? Mármint egy ilyen aquascape versenynek? Ahogy néztem több mindent figyelnek és le is van írva az oldalon hogy miből tevődik össze a pontszám. De a zsűri egyesével végignézi az összes beérkezett akváriumot? Mondjuk nem tudom pontosan hány nevező lehet de gondolom azért 1000 megvan. Ezt a mennyiséget egyesével végignézni nem túl nagy meló? Vagy van egy selejtező és csak a legjobb mondjuk 200 kerül tüzetes vizsgálat alá?
 
Elnézést előre is, de értetlenkedés ON:

Azt kapizsgálom, hogy az IAPLC-es fotókat előtte nem nagyon szabad mutogatni. Tehát szabad párhuzamosan a GAPLC-re jelentkezni, mert ugye az IAPLC nevezés hamarabb történt, ők fogják publikálni előbb a képeket. A GAPLC tehát erre nem érzékeny. Pl ott van a TAC példának. Ha ott nevezek januárban, akkor a jövő évi IAPLC kilőve(mert lesz publikálva a kép?), de GAPLC még nevezhető?

Valaki erről mutatna magyar cikket, leírást?(angol megy, de kopottas a tudásom sajnos)

Értetlenkedés OFF :)
 
Már csak néhány nap a határidőig. A nevezés könnyű és gyors. Ne hagyd ki ez most a mi terepünk! Legyen sok magyar az élmezőnyben!
 
Közeledik a határidő ne hagyjátok ki!!!!

Közben ezen vigyorogtam egyet. A múlt évi HAC spec helyzések után.
Úgy az egész EAPLC erősen inspirálódott a HAC versenyből kategória, wabi stb. Most már év felfedezettje is van.
Nah mind1 örüljünk neki.

ÉS NEVEZZETEK!!!! Legyen már magyar idén is a dobogón!

11924759_947035815335165_879899771410274425_n.jpg
 
Szépséges díjak...;) (y) Na ja, hát akváriumot kellett volna építenem és nem "kalapácsozni", mint egy hegyi troll. :) De majd jövőre...:rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére