• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Down in the Valley to Pray

Mi legyen a fehér fával?

  • Jusson a kő sorsára (vesszen!)

    Votes: 1 33.3%
  • Az a legjobb az egészben

    Votes: 1 33.3%
  • Emiatt ne építsd újra a felét

    Votes: 1 33.3%

  • Total voters
    3
Jó a zene, de bíztam benne, hogy ma már mást is fogunk látni :) Nagyon komoly építmény lett, gratulálok! De hol van itt fehér fa?? :rolleyes: Holnap növényesítesz?
 
Gondoltam mostanra jó(bb) állapotokról számolhatok be, de nem sok sikerélmény van.

A kisebbik baj, hogy a növények egy jelentős rèsze olvad, egyes cryptok (nem meglepő), ès szinte az összes anubias nana gold (90%). Minél inkább áramlásban van valami, annál gyorsabban.

A közepes gond, hogy a szűrésem nem sikerült átmentenem teljesen. Ammonia nincs, de no2 az egekben (0,8l így nem merem visszatenni az állatokat. Még jó hogy fenbendanin kezelès utàn rámértem, meg voltam győződve róla hogy nem lehet baj.

A legnagyob baj, hogy a kisebb akvariumban, ahova az élővilágot menekitettem is gond van. Nh4 nincs, de no2 itt is mérhető, bàr elvileg még jbl teszt szrrint zöld (0,1). Ennek ellenere 4 razbora is meghalt az elmúlt kèt napban. Az otok ès a pandak birják, de nem tetszik ahogy kineznek, sapadtak. De lehet màr csak en magyarazom bele. Garnelak tomegei megvannak o2 megy napi 12 orat.
Nem tudom mi tortenhet, mindesetre atallom napi vizcserere, es o2 menni fog majdnem egesz nap, amig nem tudom visszatenni oket a nagyba. Ha meg lesz kit.
 
Ha egy ragasztott növény levelei teljesen elolvadtak, csak a gyökérzet maradt ott, azt érdemes tartogatni? Azaz tud még olyankor levelet hozni később vagy annak annyi?
 
Back
Oldal tetejére