• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Crystal Grove (Kristály Liget)

Készült egy fapados cinematic.
Egy ligetben ilyentájt mér illene hallani a fák susogását. Na, hogy ne érje szó az akva elejét, susogtam Nektek. :ROFLMAO:


Köszönöm, hogy betértél a Ligetbe. :)
Uhhh... A szűrőm csobogását még csak-csak megszoktam lassacskán, de most rohannom kellett. ... és még így is éppen-hogy elértem... 💦 csak egy hangyányin múlott...


Szuper videó volt. De kérlek, legközelebb elég, ha feliratozod... :ROFLMAO:
 
Utoljára módosított:
Az úgy volt, hogy volt múlt szombaton egy Növényvejes Dumaparty, és @kunakos kiszúrta, mely növényeket is kell ritkítani, merthogy neki biza olyanok köllenek. :ROFLMAO:
Holnap az Afterparty előtt @evavigh lesz segítségemre Ákos álmának megvalósításában. 🤗

A növényzet buja, a garnélák, meg még bujábbak. 7 mamzi szambázik a ligetben. :love:
IMG_1731.JPG

Köszi, hogy betértél a Ligetbe. :)
 
Ez is megvan, a növények durván terebélyesednek.
Ha egyszer @Verhó elviszi a garnijait, akkor egy picit kevesebben lesznek. Egy ideig, mert 11 petés mamzi van. 😬

IMG_0172.JPG

Akinek kell mini Fissi, mini Christmas moha, vagy Lomariopsis cf. lineata szóljon. (Nem hirdetem meg a céltopikban, mert ott még az életben nem harapott rá senki, még az ingyenesben sem.) Figyelem, nyomokban PRLeket tartalmazhatnak. :D
 
Back
Oldal tetejére