• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chris Lukhaup május 9-én Budapesten

Jahh,a posztod idejét nem néztem ,csak az előbb, sorry.Most látom ,hogy nemrég írtad csak ki:facepalm:
 
chris-lukhaup.jpg
 
A GA-nál azt írják, hogy "Átvételi módok: a jegyek nyomtatott formátumúak. Az előre kifizetett jegyeket a Green Aqua törökbálinti boltjában vagy személyesen a helyszínen is át lehet venni." - remélhetően csak ismerned kell a megfelelő embert és a jelszót :)
 
Na erről majdnem lecsúsztam, mert mostanában nem figyeltem a fórumot. Sokat melóztam. Még sikerült egy jegyet ma lőnöm :) és egy szabadnapot aznapra :D
 
A napirend hogyan alakul?

Látom, hogy 12:30, de kb meddig tart?

És a kollégák hogyan tervezik a napot? Én még nem voltam a Tropicáriumban, szívesen megnézném alaposan. Ezt gondolom akkor délelőttre kellene időzíteni. Viszont akkor még nem lesz jegyem? Jaj, el vagyok veszve. :confused:

:)
 
Kb 2 óra lesz az előadás. Utána szabadon lehet csellengeni a Tropicariumban :)
Előtte nem engednek be a jeggyel?
A tombolához külön lesz valami sorsjegy vagy a belépők sorszámait húzzátok majd ki?o_O (Csak azért kérdezem, mert akkor belépéskor nem engedem, hogy elvegyék/eltépjék...:ROFLMAO: )
 
Back
Oldal tetejére