• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Caridina Babaulti fajok

Hát ha már off-oljuk a topic-ot... Én úgy érzem hogy mostanában egyre többször jön fel ez a téma. És én valahol az újakkal tudok inkább azonosulni. A 'régiek' (bár az igazi régiek már elhagyták a fórumot), gyakran hivatkoznak hogy ez már meg volt válaszolva olvass többet... Igen csak mi az évek alatt olvastuk végig a sok-sok topic-ot hozzászólást. Valamint ami nekünk egyértelmű a kérdezőnek nem biztos, és lehet nem arra gondol mint más. Mint itt is. Lehet hogy a lexikonban ott a 28 fok, de egy dolog hogy még elviseli azt valameddig a garnéla vagy szereti is hosszabb ideig. Én sem halok meg nyáron a 40+ fokon az utcán, tehát oda lehet írni hogy megfelel nekem, de nem biztos hogy hosszabb távon értékelni fogom.
Egyébként meg ha úgy érzem hogy ez már oda van írva akkor nem ragadok billentyűt, hanem válasz nélkül hagyom, hátha más úgy érzi újra megválaszolja, vagy saját új véleményét odaírja.
Semmivel nem több odaírni hogy igen/nem mint azt hogy olvass vissza... Vagy válaszolni és felhívni a figyelmet hogy szerintünk már meg volt válaszolva. Akkor kevésbé lesz úgymond kioktató a válasz, vagy kiderül hogy nem pont a már leírt dologra volt kíváncsi a kérdező, vagy csak lusta volt visszaolvasni.
Ennyit a véleményemről, most lehet beszólni. 😘
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére