• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Black Widow's Garden - Tanmedence2.

Nos, nem lett csodanövény, mert nagyon magas lett volna az akvámba.
Lett helyette más :) Még picike, nem nagyon látszik, de azért ha jobban megnézitek, ott van :D
A képek telefonnal készültek, ne várjatok csodát.

8658639996_e8efe45c9f_z.jpg


8657534269_4f9fb1fb26_z.jpg


8658640106_6697fc9bc2_z.jpg


8658640118_042890c793_z.jpg


8657534315_a9e69b56ff_z.jpg
 
Nekem a jobb oldala nem tetszik. A microsorium ahogy ágaskodik, szerintem gázos.
No, de mi legyen ott? És hogyan?

A fűből jutott a fa mögé is, az út jobb oldali végéhez, előbb-utóbb láthatóvá válik, talán az finomít majd a képen.
 
Szia Borsi!

Nos, nem lett csodanövény, mert nagyon magas lett volna az akvámba. Lett helyette más Még picike, nem nagyon látszik, de azért ha jobban megnézitek, ott van A képek telefonnal készültek, ne várjatok csodát.


Szia Borsi!

Csodát nem is vártunk-nem is kérünk:D, de egy gyönyörű akváriumot azt igen:angelic:(y)!Nagyon szép lett, de meg kell ígérned, egy technika nélküli profi fotót, hogy megmutasd az akiban rejlő igazi szépséget, és gyönyörködhessünk benne!!!

Üdv:w-rig
 
Mindenképp lesz egy kép róla, amit majd bedobok a HAC-ra, de még nem most. Nincs itt az ideje.

Vennem kellene egy jó masinát. :whistle:
 
Megint küzdök az ecsettel.
Már épp győzelmet kiáltottam, mikor észrevettem, hogy újra visszajött.
Emeltem a bubi számon, és úgy tűnt ez volt a hiba. Ezek szerint nem. Vagy most más a bibi.

Kicsit idegörlő ez, be kell, hogy valljam.

Most nagyobb szűrőt szeretnék, hátha az is segít.
 
Milyen telefonnal csináltad ezeket a képeket? Gyönyörűek a színek. Nekem sokszor a Nikonnal nem sikerül ilyen képeket lőni. Az aki egyébként nagyon rendben van. Nekem jobb oldalról hátulról hiányzik valami gigászi stam bokor. Mondjuk rotala vagy valami hasonló. Egyszer lőj majd fotót úgy is hogy nincs technika az akiban. Teljesen más hatása lesz a képeknek. (y)(y)
 
Milyen telefonnal csináltad ezeket a képeket? Gyönyörűek a színek. Nekem sokszor a Nikonnal nem sikerül ilyen képeket lőni.
Bocs az offért. Nekem egy Nikon Coolpix L120-as kompaktom van, igaz nem egy tükörrefis csodagép, de a saját kategóriájában jónak számít. Ennek ellenére én is jobb képeket készítek az iphone 4s telómmal, pedig előbbi 14, utóbbi pedig csak 8 megapixeles... A videóról már ne is beszéljünk, ott egyenesen ordít a különbség, pedig elvileg mindkettő full HD videót tud rögzíteni. Szerintem soha nem fogom megérteni.
 
Nekem a jobb oldala nem tetszik. A microsorium ahogy ágaskodik, szerintem gázos.
No, de mi legyen ott?

Szerintem jó ez így!(y)
A Microt kellene egy kicsit bedúsítani és nagyon jól nézne ki!

Valahogy így(Bocs hogy belepiszkáltam a képedbe!):

18408639_8dbfcf8769bffbbf3e6216e50cafee7f_l.jpg


Az ecsetre nyomd a napi carbot töményen! Két három nap és vége!
 
Back
Oldal tetejére