• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 45-ös kitudjami

Megérkezett az új eresztés, egyenlőre kettőt láttam, nagyon picik, pont egy tervezett nagytakarítás közepén fedeztem fel őket, a víz 1/3-át már leengedtem, csak remélni tudom, hogy nem a lefolyóban végezték!

Ezt az akváriumot is elkezdtem lágyvizezni, bár a neocardíniáknak nem kell. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy a különböző aljzatokon hogyan viselkedik a kémhatás?
 
Megérkezett az új eresztés, egyenlőre kettőt láttam, nagyon picik, pont egy tervezett nagytakarítás közepén fedeztem fel őket, a víz 1/3-át már leengedtem, csak remélni tudom, hogy nem a lefolyóban végezték!

Ezt az akváriumot is elkezdtem lágyvizezni, bár a neocardíniáknak nem kell. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy a különböző aljzatokon hogyan viselkedik a kémhatás?
Tápozod az akváriumot?? ha igen akkor azért kell a RO, nálam a zöldek kezdetektől Ro ban élnek és szaporodnak mint a nyulak!
 
Bocs, de ez mit jelent? Most tervezek egy neonos, CRS-es összeállítást... Vagy nem a garnélák miatt írtad?

Nem lesz szaporulatod, a neonok fölzabálják a táplálék méretű garnélákat, sőt időnként még a közepes méretűeknek is odacsipkednek. Garnélák mellé max. oto - esetleg valami békésebb algázó. Vagy vegyes, de akkor megoldott az állomány-szabályozásod.
Kb.
 
Tegnap este volt 10 percem rápillantani az akváriumra, zöld fonal alga van itt is, de legalább lesz kajájuk a garnéláknak.
Apropó garnélák, elkezdtem összeszámolni a csecsemőket, húszig jutottam, de szerintem többen vannak.
Ráadásul tegnap a GA-ból érkezett még egy 3 fős különítmény, amiből a 2 nőstény szintén petés. (Köszi @ZaCK ;)
 
Tegnap este volt 10 percem rápillantani az akváriumra, zöld fonal alga van itt is, de legalább lesz kajájuk a garnéláknak.
Apropó garnélák, elkezdtem összeszámolni a csecsemőket, húszig jutottam, de szerintem többen vannak.
Ráadásul tegnap a GA-ból érkezett még egy 3 fős különítmény, amiből a 2 nőstény szintén petés. (Köszi @ZaCK ;)
Nálam nem eszik meg a zöld fonal algát :( Gyanítom, hogy más megoldást kell rá keresned. A garnélák kiéheztetése nem lesz jó...;)
 
Ha jól tudom @star67 Csillának pont van még egy eladó.
Fénycsövet most vettem bele, kevesebb mint 10 ezer volt...

Szia,

Hol vettél csövet hozzá? Én csak Amazonon látok 40 euróért...
Nekem is ilyen világít a kocka felett de lassan cserélni kellene, gondolkodom hogy vegyek egy chihirost kb. 2 fénycső árából (A401+) vagy maradjak ennél. (2 is van belőle)
 
Back
Oldal tetejére