• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Barren peaks

Szép napot!:)
Ma letelt az egy hét napi vízcsere, holnap már nem kell megcsinálnom, így 10 perel többet bringázhatok reggel:LOL: (megint rászoktam a reggel egy óra tekerésre Kamaraerdő vagy Budaörs emelkedőin, mert túl sokat ülök a sz.gép előtt és az nem igazán mozgatja meg a testemet:D
Gyep szépen növöget, ahogy kell, az A. reineckii mini pár emers levelet eldobott, a C. beckettii köszöni jól van. Amíg a gyep teljesen be nem sűrűsödik, addig nem ültetek mást.
Beraktam egy DIY lilly-t, hogy megnézzem így milyen a co2 eloszlás. Engem meggyőzött(y) sőt így már kinyithatom teljesen a szűrőt és nincs hurrikán.
Fotóimon ritka lesz a technika nélküli akvárium, mert elég hülye helyről kell kifordítanom a be-kifolyót.

P1000691.JPG

P1000689.JPG
 
WOW egy hetes a gyep???
DIY lilly: én egy műanyag borospoharat méregetek már egy ideje a konyhában. Csak az a baj, hogy nagyon merev, nem tudom, hogy szeleteljem, hogy ne repedjen, ne törjön... :pompous:
 
Vörössel vagy fehérrel?
Mondasz valamit, az talán megadná az ihletet! :ROFLMAO: Esetleg: tegnap került beszerzésre némi házi pálinka... Csak ne az ujjamat faragjam.:hurting:

Az nincs :ninja: talán vasvágó fűrész. Nagyon éles, de nem recés japó sztájl késsel már próbáltam, akkor egy hosszában elrepedt.
Az nem gond, hogy itt nem ferdén, a lilly egyik falára jön az áramlás, hanem egyenesen, a tengelye mentén? (Úgy néztem, a gyáriaknál van egy hajlat a lilly előtt, ami rávezeti a flow-t a kinyúló részre.)
 
Az nem gond, hogy itt nem ferdén, a lilly egyik falára jön az áramlás, hanem egyenesen, a tengelye mentén? (Úgy néztem, a gyáriaknál van egy hajlat a lilly előtt, ami rávezeti a flow-t a kinyúló részre.)

Jó láttad, vezesd rá a vizet kicsit az aljára, így fentről beszívni fog kicsit, mint a skimmer. Így megy az enyém is, ha kicsit kiemelem, akkor szépen húzza le a vizet "szellőztet". Viszont ennek van saját topikja, hogy ezt túltárgyaljuk.
 
ezen kicsit nevettem:D:ROFLMAO:

Az ott egy pici flakon, 100%-os citromlé volt benne és Limmi a neve. Szerintem erre gyártották:LOL: levágtam a csavaros "nyakát" és pont rácuppant a csövemre, rögzítés nélkül.

Szia!
Milyen üzletben lehet kapni ezt a fajta citromlét?
Kösz.
 
Szép napot!:)
A múltkori DIY lily-t visszacseréltem az esőztetőre, viszont kétszeresre fúrtam a lyukakat rajta.(egyszer ha rászánom magam(n) , lehet mégis veszek üveget:rolleyes:, próba cseresznye alapon)
Mérés alapján a 15-ik napon ammónia már nem volt kimutatható:p, ez gondolom köszönhető a majdnem két hónapig bejáratott szűrőnek.
Ma 19 napos az aki és vízcsere előtt gondoltam egy merészet, megnyírtam a parvula mini-t. Eddig nem volt olyan feltűnő a növekedése, de nyírás közbe csodálkoztam, hogy milyen sokat lenyírtam:eek:, szóval nő szépen és sűrűsödik:happy:
Bekerült egy Sakura csapat akiket a másik tankból vadásztam, nagyon virgoncak:ROFLMAO:
Legközelebbi GA látogatásom alkalmával hozok pár Amanot és Oto-t, akiket megszerettem a nagyobbik akim rendtartóiként is.
Halacson még agyalok(n), lehet Boraras lesz.
Ha tudok ma teszek fel képet is, bár nagy változás nincs:)
 
Back
Oldal tetejére