• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AME Akvarista Napok 2009 szeptember 5-6

Szerintem egy jobban szervezett esemény mint amit megszoktunk.
A helyszín zseniális, mert ha elunod magad egyszerűen sétálsz egyet az Állatkertben vagy a ligetben.

Rengetegen voltak ma, reméljük holnap is sokan jönnek, jöttök. Mi ott leszünk.

A GA aki tényleg jó lett :D
 
Labirintkopoltyus said:
GA-s akváriumon kiakadtam ahogy Key beszórta a köveket :)
Tényleg szórtam, szorított az idő, de szerencsém is volt, valahogy úgy pörögtek bele, ahogy akartam. :D

Labirintkopoltyus said:
Nekem onnan azért hiányzott egy koponya, de minimum egy integetős búvár :)
Rémlik, hogy ezt mondtad, de ki kellett volna vennem egy másik akiból a teremben. Arra meg mégsem volt pofám... :D

Labirintkopoltyus said:
Nekem ez a kettő jött át
3889675303_cd9ffb314d_o.jpg
Ez az egy nekem is átjött, de volt egy második, rögtön a GA stand mellett. Arról van képed?

Itt van utólagos engedelmeddel három kép tőled a GA akiról:

p1070860z.jpg

p1070867t.jpg

p1070939.jpg
 
oRphEus said:
Luna said:
Mesélhetnétek kicsit bővebben azok kedvéért, akik éppen Isten háta mögött tartózkodnak, és nem jutottak ki a kiállításra.
Igazából aki járt már AME rendezvényen az nagyjából tudhatta mire számíthat, a szervezők a szokásos formájukat hozták: hihetetlenül amatőr szervezetlenség, kevés látogató, giccsek, amelyeket előszeretettel neveztek a szervezők "extrém akváriumoknak" (pfff...), kevés kiállító, stb.
Ezzel szemben a pozitív oldal: rengeteg szakirodalom, olcsó növények, találkozás ismerősökkel, aquad akvárium múzeuma, és a GA stand. Összességében persze szokás szerint az egészet áthatja a szakmainak beállított, de lényegében amatőr jelleg.

A nano akvárium berendező versenyen - ahol ugye a szervezők által előzetesen szétküldött, borzasztó infantilis szöveg szerint "kiderül ki a legtehetségesebb nano akvarista az országban" (!) - összesen kb. 3-4 értékelhető akvárium született, itt is erőteljesen képviseltette magát az "extrém" kategória (pl. kék aljzat, zölden megvilágított buborékokkal, romokat formázó műanyagdarabbal, stb.). A "szakmai" zsűri Molnár "Moliflora" Bálintból (idézet következik: "mint a növények nagy ismerője"), az Állatkert képviselőjéből és Pasaréti Gyulából állt... A végét nem vártam meg...

Viszont azt csak megerősíteni tudom, hogy a Green Aqua standon a srácok igen szép akváriumot dobtak össze. :)
Luna said:
Orpheus, voltam már AME-s kiállításon, csak most nem sikerült eljutni... Az általános körülményekkel tisztában vagyok, a mai napra lennék kíváncsi, hogy ki mit látott.

Luna: visszaolvasva a hozzászólásomat nem érzem úgy, hogy konkrétumoktól mentes lenne a tegnapi eseménnyel kapcsolatban. Arról nem én tehetek, hogy az AME képtelen a fejlődésre, és a korábbi rendezvényekhez képest nincs számottevő változás...
 
Mindenkinek köszönjük aki kint volt és megtisztelt bennünket jelenlétével.

Nagyon sok érdeklődő volt összességében. Nap végén egy gyors aki szétszedés is történt.... :( sebaj legközelebb újra építünk.
Igaz Key? :lol:
 
Kár , hogy nincs szemből a fotó,jobban szemügyre lehetne venni.De azért az látszik,hogy nagyon szupi.

Ápropó bemutató.Az adások hogyan csinálják,hogy rengeteg "bejáratott" aki van a kiállításokon.Három hónapig bajos lenne lefoglalni a standot.
A kész akikat hozzák- viszik?Nem terveztek valami hasonlót?No nem akkora felhajtást,rengeteg akival,hanem mondjuk egy akváriumot,ami teljesen kész.
 
Tényleg jó volt a rendezvény, tetszett, így legalább körbetudtam nézni az állatkertben.
A GA-s aki gyönyörű volt, kár hogy szét kellett szedni :( :cry: tehettem volna megveszem
A neonhalakkal még szebb volt (senki ne rakjon egy napos akiba halat :) )
Tibi: Ati csinált szemből képet róla, meg Ati apja is :)
 
tibicuk said:
Kár , hogy nincs szemből a fotó,jobban szemügyre lehetne venni.De azért az látszik,hogy nagyon szupi.

Ápropó bemutató.Az adások hogyan csinálják,hogy rengeteg "bejáratott" aki van a kiállításokon.Három hónapig bajos lenne lefoglalni a standot.
A kész akikat hozzák- viszik?Nem terveztek valami hasonlót?No nem akkora felhajtást,rengeteg akival,hanem mondjuk egy akváriumot,ami teljesen kész.

Van amikor berendezett akit visznek ki de maceras. Egyenlőre még nem tervezzük, főleg amíg van valaki aki 1 óra alatt összedob egy szép akit. ;)
De egyszer ilyen is lesz.

Fotót remélem Ati publikál mert készültek jók.
 
oRphEus said:
Luna: visszaolvasva a hozzászólásomat nem érzem úgy, hogy konkrétumoktól mentes lenne a tegnapi eseménnyel kapcsolatban. Arról nem én tehetek, hogy az AME képtelen a fejlődésre, és a korábbi rendezvényekhez képest nincs számottevő változás...

Nem azért írtam, hanem hogy az elején írtad, hogy aki volt már az tudja, stb... Szóval, bocsi, ha félreérthető voltam.
 
Luna said:
oRphEus said:
Luna: visszaolvasva a hozzászólásomat nem érzem úgy, hogy konkrétumoktól mentes lenne a tegnapi eseménnyel kapcsolatban. Arról nem én tehetek, hogy az AME képtelen a fejlődésre, és a korábbi rendezvényekhez képest nincs számottevő változás...

Nem azért írtam, hanem hogy az elején írtad, hogy aki volt már az tudja, stb... Szóval, bocsi, ha félreérthető voltam.
Akkor csak félreértettem, nincs gond. ;)
 
Mivel szereléssel együtt ha jól emlékszem 2-3 óra alatt raktuk össze, ezért stilszerűen (hosszú történet... ;) ) angol nevet kapott a rövid életű aki:

"RUSH"
gademotank01.jpg


Ime a GA stand jobb oldaláról készült kép, azok számára akik nem tudtak kijönni:
gademotank03.jpg


Köszönjük még egyszer Dani segítségét, aki tényleg soha nem szorult a háttérbe ;), hanem mindenhol ott volt és tolta a szekeret :cool: !!!
 
Én sem találok szavakat,gyönyörű az aki.Izgalmas elképzelni,hogy mi lett volna , ha.....
De gondolom itt Key(vagy valaki) nem csak úgy beszórta a köveket. :)Gratula!
 
Balázs én köszönöm, hogy kihívtatok, egy élmény volt, kár hogy csak 2 nap volt.
Az akváriumot sajnálom hogy senki nem vette meg, mert nagyon szép volt, és így szét kellett szedni :cry:
Tehetem megveszem de sajnos nem, élőben még szebb volt :) és az ára is barátságos volt a cuccok minőségéhez képest
Key úgy rakta bele a köveket ahogy jöttek, bár a végén már válogatott :)
Egy élmény volt ami mindig megmarad.
Do!Aqua csipesz :lol: :lol:
 
Sziasztok!

Én is kint voltam párommal, de csak vasárnap tudtumk kimenni...
Vettem GA-s tápokat, megnéztük, (csodálkoztuk) a nanokon..:)
Beszélgettünk Viktorral, és Nigroval, már megérte:)

Voltak szép dolgok, utánna végignéztük az állatkert többi részét.

A GA-s stand nagyon pöpec volt! Grat! Kár az aksiért...

Összességében egy remekbeszabott hétvége volt!!!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére