• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész előadás és fórumtalálkozó - augusztus 13

Holnap találkozunk! :)
Ha szeretnétek vásárolni, akkor érkezzetek 13.00 előtt.
Az ütemterv marad az első poszt szerint.
Pasa előadás a jelen kor díszhaltenyésztéséről szól. Beszéltem Pasával, egy 8 órás anyagot kell bő egy órásra szűkítenie... :D
utána Szentgyo Pisti jön. A szingapúri garnélás utazásáról mesél, illetve a garnélás újdonságokról.
Izgalmasnak mindkét előadás, én már nagyon várom ;)
 
Holnap találkozunk! :)
Ha szeretnétek vásárolni, akkor érkezzetek 13.00 előtt.
Az ütemterv marad az első poszt szerint.
Pasa előadás a jelen kor díszhaltenyésztéséről szól. Beszéltem Pasával, egy 8 órás anyagot kell bő egy órásra szűkítenie... :D
utána Szentgyo Pisti jön. A szingapúri garnélás utazásáról mesél, illetve a garnélás újdonságokról.
Izgalmasnak mindkét előadás, én már nagyon várom ;)
Kizárt (!), hogy Pasa csak 8 órát tudna a témáról beszélni. Min. 2 napot. :) Mondjuk, több évig hallgattam vasárnaponként, szóval, lehet, hogy még több is. :D
 
Holnap találkozunk! :)
Ha szeretnétek vásárolni, akkor érkezzetek 13.00 előtt.
Az ütemterv marad az első poszt szerint.
Pasa előadás a jelen kor díszhaltenyésztéséről szól. Beszéltem Pasával, egy 8 órás anyagot kell bő egy órásra szűkítenie... :D
utána Szentgyo Pisti jön. A szingapúri garnélás utazásáról mesél, illetve a garnélás újdonságokról.
Izgalmasnak mindkét előadás, én már nagyon várom ;)
Nem baj, ha túlfutunk a kijelölt időn, ti nyugodtan hazamehettek. Mi majd betesszük a kulcsot a lábtörlő alá. :LOL:
 
Nagyon köszönjuk a szervezést! Az előadások ismét nagyon jók voltak!

Sajnos az elejéről lemaradtam, mert a kiíráshoz képest korábban kezdődött, viszont Pasaréti Gyula előadás diáin nagyon sok infó jól össze volt foglalva, ezen kivetített diák elérhetők lesznek valahol ?
Köszönöm!
 
Időrendi sorrendben:
@inadsz óriási vagy, hogy kaptam Tőled növényeket a TB-re. 😘
@Nigro köszi, hogy megszervezted ezt a két előadást. Mérhetetlenül élveztem. 😍 (Ilyen telós kvízt még kér a nép, ezt vedd fenyegetésnek. Óriási volt.)
A forgatócsoportnak, hogy rögzítette az előadásokat. 🎥
@LANguSzTa ezennel kinevezlek garnéla-szakinak. 😃
@Luigi13 Niki, megint finomat sütöttél 😋
@Zsoltiabéka ha a távolból hallasz csámcsogást, az nem én vagyok, hanem a garnélák. 🦐
@Piga a Microsorumokért nagyon hálás vagyok. 🤟

Végül köszönöm, hogy újra találkozhattam Veletek.
Nekem ez egy nyári karácsony volt.
Imádás van, de ma a köbön. 🥰
 
Utoljára módosított:
Én is köszönöm szépen mindenkinek a mai délutánt! nagyon jók voltak az előadások és a beszélgetések is :)
A kislányom azzal várt, hogy "Na, megtudtad, hogy kell szaporítani a neonhalakat?" :) ezzel nyaggat amióta véletlenül szaporodtak nálunk a kalászhalak... :D
Még ovisak a gyerekeim, úgyhogy én nem mertem elvinni őket, ennyit nem tudnak ülni.
 
Back
Oldal tetejére