• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
Nekem tetszik @Lewis mind három terve az utolsó kettőből csináltatnák én is. És még @nebula ötlete is jó. Persze mindenki szeretne egy tartós pólót de ha lehetne egy nyomtatható képet csinálni az is megfelelne nekem .Itt Szegeden nyomtatnak pólóra (gondolom máshol is van ilyen)olyan pólót viszel amilyet te akarsz. Így bármikor csináltatok másikat ha az előző tönkremegy.:)
 
Sziasztok!
A visszajelzések alapján a legtöbben a 02-est választanák, de a "tanuló" szöveg kifogásolható.
Nemáááááááááá. Magamfajta kezdő legalább had lehessen őszinte.
Naaaaa a kedvemért, léciléci.
 
  • Like
Reactions: TZ
Kérek árajánlatot hímzésre egy olyan cégtől aki a pólót is maga készíti, szerintem a legjobb minőségben kis manufakturális körülmények között. Elküldtem nekik a 2-es látványtervét és kíváncsian várom, hogy mit válaszolnak. De attól tartok, hogy a nagy holt terek és vékony vonalak miatt hímeztetni nem lesz szerencsés. Meg azt se szabad elfelejteni, hogy a hímzés alá a póló belső felére tesznek egy támaszék anyagot. Ha ez ekkora mellkasi felületen megkapja a merevítést, elég bénán fog ott a póló gyűrődni. Illetve sehogy. Várom mit válaszolnak. 6000-nél tuti drágább lesz.

egyébként ha már ez szóba került: nekem jobban tetszene, ha nem teljes mellkasfelületen lenne, hanem mondjuk baloldalt kisebben. neadj' allah valamelyik ruhaujjon [ez lenne a legjobb].
 
@BBálint Kollégának volt egy tök jó DIY pólója a tavalyi iwagumi workshopon, ami remélem idén is lesz. :D
379729_669036903111601_1056681670_n.jpg

Nem tudom, hogy Bálint honnan szerválta a mintát. :)
 
egyébként ha már ez szóba került: nekem jobban tetszene, ha nem teljes mellkasfelületen lenne, hanem mondjuk baloldalt kisebben. neadj' allah valamelyik ruhaujjon [ez lenne a legjobb].
Szerintem gondold végig amit írtál. :)
Eltűnnének a vékony vonalak, szövegek olvashatatlanná válnak.
 
Utoljára módosított:
Mint fentebb írtam nekem ez is bejön,annyit még lehetne csavarni a dolgon ,hogy pl.a gallérra lehetne egy Hungarian Aquascaping feliratot tenni.Ez vagy @Lewis "kettese" ami a legjobban tetszik:)
21442697_708ecf0ec6cfd8db12ca41e7c27fd1b8_m.jpg
 
Szerintem gondold végig amit írtál. :)
Eltűnnének a vékony vonalak, szövegek olvashatatlanná válnak.
má' mié'?
nyilván nem a tizedmilliméter részletességű rajzokat kell ekkorába. de én inkább örülnék egy tenyérnyi méretben is jól mutató valaminek, mint egy egész testes tetoválásnak.
 
@BBálint Kollégának volt egy tök jó DIY pólója a tavalyi iwagumi workshopon, ami remélem idén is lesz.

c
@BBálint Kollégának volt egy tök jó DIY pólója a tavalyi iwagumi workshopon, ami remélem idén is lesz. :D
379729_669036903111601_1056681670_n.jpg

Nem tudom, hogy Bálint honnan szerválta a mintát. :)

Én is remélem, hogy @BBálint Kollégának lesz idén is pólója + hogy iwagumi rapidfire is lesz :D én meg milyen okosan nézek a zavataros pólómban a fotón :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
De a kő-papír-olló reinkarnációja pezsdítő ötlet!!! (y) Amikor elolvastam, jött volna a nyelvemre a tűz-víz-repülő, azaz gáz-víz-.... is, de a második szónál elakadtam. Hiába, engem az isteni szikra max, agyoncsapna. :facepalm:[/QUOTE]


Ásó, kapa, nagyharang?....ja, nem:ROFLMAO:
 
a kettes nekem is begyere. viszont annyit hozzátennék, hogy én nem szitáztatnám, hanem gépi himzéssel csináltatnám. szerintem sokkal szebb és tartósabb is.
ha már mindenki a pólóterveivel jön... :)

t-shirt-black.jpg
pique-black.jpg

t-shirt-white.jpg
pique-white.jpg
egyébként ha már ez szóba került: nekem jobban tetszene, ha nem teljes mellkasfelületen lenne, hanem mondjuk baloldalt kisebben. neadj' allah valamelyik ruhaujjon [ez lenne a legjobb].
má' mié'?
nyilván nem a tizedmilliméter részletességű rajzokat kell ekkorába. de én inkább örülnék egy tenyérnyi méretben is jól mutató valaminek, mint egy egész testes tetoválásnak.
Összefoglalva: :D:D:D
  • A mai napon megtudtuk, hogy neked A KETTES VERZIÓ nem szitázva lenne jó, hanem hímezve. (utánajártam, pedig nonszensz)
  • Meg nem is ekkorába kéne, mert ez már egy "egész testes tetoválás" (magad postoltál nagyobb terveket ma)
  • Ne is középen legyen, hanem szélén. (tök középre rendezett az ábra, meg ugye a fás...)
  • A legjobb az lenne neked, ha a ruhaujjon lenne. (most akkor hímezve?)
  • A kicsinyítés miatt a vonalak ne legyenek tized milliméteresek. (a ruhaujjon? Fizika tudod...)
  • De a végén már "valamiről" beszélsz... (én hülye azt gondoltam, hogy MA végig a KETTES VERZIÓRÓL van szó!)
Akkor ha minden tiszta, erre keresünk embert! (y)
 
Utoljára módosított:
Igazad van Lali, én is érzek itt némi ellentmondást! Illetve sokat.
Én is végig abban a hitben voltam, hogy a kettes verzióról beszélünk.
Abban is igazad van, hogy egy ekkora hímzés, az alárakott anyag miatt nagyon merevvé tenné a pólót. Nem igazán jó viselet!
Egy jó minőségű anyagon egy szép szitázás, vagy vasalható matrica lenne a járható út.

ja és középre, épkézláb méretben! Végül is büszkék vagyunk rá, azért hirdetjük magunkon!
 
az ellentmondás a saját készüléketekben van :) egyszer sem mondtam, hogy a kettes verzió kerüljön ruhaujjra.
annyit mondtam, az tetszik a felhozatalból.
és ettől függetlenül mondtam, hogy a nyerő minta jó lenne, ha olyan lenne, ami nem foglalja el az egész világot, nem kell hozzá hetven liter festék / hetven kg cérna, hanem kisebben is jól mutat.

no. egyéb kérdés? :)
 
má' mié'?
nyilván nem a tizedmilliméter részletességű rajzokat kell ekkorába. de én inkább örülnék egy tenyérnyi méretben is jól mutató valaminek, mint egy egész testes tetoválásnak.
Kerek nyakún engem nem zavarna a nagy "tetkó", galléroson viszont - szerintem is - határozottan az elöl szív fölött és a póló ujján pici izé, háton nagyobb izé mutatna frankón. (y);)

A kettes verzióban továbbra is szúrja (vágja?:p) a szemem a papírvágó olló. Tudom, poénfaktor, de én cserélném vízi-fűnyírós-ollóra. lécci-lécci-lécci...:)

Forumos polo ettol fuggetlenul lesz.
Ez mikor és milyen és hol és....?? :D
 
Kerek nyakún engem nem zavarna a nagy "tetkó", galléroson viszont - szerintem is - határozottan az elöl szív fölött és a póló ujján pici izé, háton nagyobb izé mutatna frankón. (y);)
A kettes verzióban továbbra is szúrja (vágja?:p) a szemem a papírvágó olló. Tudom, poénfaktor, de én cserélném vízi-fűnyírós-ollóra. lécci-lécci-lécci...:)
Ez mikor és milyen és hol és....?? :D
Ollót tegnap cseréltem, elkészült a "logósított" piciben használható verzió, matricára (vagy bármire):


20140731_matrica
by lano27l, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Ha már meg lettem említve hozzá szolnék én is.
Nekem a KEEP CALM szövege még mindig tetszik, csak kicsit nagyobb iwagumi sziluettel csinálnám már. Ja és persze nem DIY XD de nem volt időm már tavaly.
Amúgy a 2-es póló nagyon tetszik, abszolut vállalható még rendezvényeken is szórólapot osztogatva :) Viszont nekem 1 dolog hiányzik róla, mégpedig a CO2 megjelenítése, amivel az a baj, ha beteszed valahova akkor megbontja az összképet ami pedig most tök jó. Ha van ötleted akkor CO2 bubik vagy tápos flakon, még mehetne rá.

Kicsit kitérve az iwagumi versenyre, ha idén is lesz, akkor mindenképpen jelentkeznék megint :) De hogy kicsit más legyen, tegnap láttam egy ötletet, ahol iwagumi versenyen maximalizálták a kövek darabszámát 7-re.

Szerk.: Jobban belegondolva a víz növény olló fedi le legnagyobb részben a témát. Ha rajta lenne a CO2/táp flakon akkor már kéne a Fény is...jó ez így. A matrica meg simán megy a kocsimra :D
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
A végső póló verzió:
A víz és az olló szimbólumok változtak, és alulra a festésre azt lehet írni textil, vagy alkoholos filccel mindenkinek amit szeretne! Üresen is hagyható.
A póló meg lesz szitázva! Egy kedves fórumtársamnak átadtam az anyagokat és amíg szabin leszek, utánajár a dolgoknak, majd utána ügyezem a rendelést. Ami jó hír, hogy azt mondta a szitát megcsinálja egy ismerőse térítésmentesen. A póló is jobb minőségű lesz mint a Fruit. A rendeléseket szabi után intézem! Addigra lesznek árak, méretek stb.

AkvakerteszPolo_mockup
by lano27l, on Flickr

Matrica, vagy ruhaújj verziók:
A nyomtatható PDF-formátumát aki kéri, írjon PÜ-t! (szabi után)




A "CRS Heaven"-t ugyancsak szabi után elkészítem három színnel(fekete fehér piros), erre sajnos nem jutott idő. Ezt is PÜ-ben lesz kérhető, ezt nem szitázzuk.

Megyek pakolni és még vizet is kell cserélnem...
 
Jo nyaralast Lali,es,koszi hogy a sok egyeb mellett erre is forditottal idot.
Nagyon frankok lettek az automatricat felirattal el is kuldhetned majd emailben,persze csak ha visszajottetek a pihenesbol. [emoji6]
 
Back
Oldal tetejére