• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
+1 fekete kicsi nekem is kelleni fog ez annyira GERONIMO lett [emoji16] A jovoheti talalkozon at is veszem [emoji6]
 
Egy feher kicsire en is vevolennek (ugy fest bekukkantok szombaton is), ha meg valogatni is lehet nekem eleg 20cm szeles :)
 
OK. Ha kapok egy méretet a bicajoshoz, akkor működhet!
Ez most a holnapi, vagy a jövő heti szombat? (Melyik csoportban keressek potenciális "futárt", vagy ki dobja bele egy borítékba.)
Épp ma nem bringával jöttem. Én csak annyit tudok mondani, hogy olyan vastag vázas... :banghead:
 
Szia! Én fogom vinni és mindkét bulin ott leszek. Egy méretet azért mondjál (legalább a betű magasságát)
 
Utoljára módosított:
Nekem is jó a 4 cm amit Lilla irt. De kerékpárosból inkább a fehér lenne jó mert sötét kék a bicikli.
 
Sziasztok!
Módosítottam a CRS garnis pólón. A garnéla már nem olyan nagy és kapott két barátot. 3színt tartalmaz a grafika, fekete, fehér és vörös. Ezért ilyen színű pólókra nem javasolt tenni.



A letölthető forrás hamarosan, csak még össze kell gereblyézni. Esetleg addig ha van valami komment, ne tartsátok vissza.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére