• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ! Júliusban dupla pont jár minden vásárlásért

viktorlantos

Alapító
Admin
A sulinak vége, a legtöbben valahol nyaralnak már, ez a hónap erősen a szabadságokról és a víz melletti kikapcsolódásról szól.

De azok se búsuljanak, akik itt maradtak. Júliusban a programok mellett érdekes akciók és játékok lesznek.

A kedvetekért egész július hónapban dupla pontot adunk minden vásárlás után.
Ez a bolti és a webes vásárlásokat is érinti!

A pontok ugyanúgy 1 évig érvényesek és a pontegyenleget gazdagítják majd.

Reméljük ezzel a kis aprósággal sikerül kicsit feldobni a 4 fal közötti kikapcsolódást.

Hétfőtől pedig újra indul a Facebook játékunk, ahol napi kérdésekkel lehet mindenféle nyereményre szert tenni. Figyeljétek a Green Aqua Facebook oldalát, mert csak a leggyorsabbak nyerhetnek :)

fasttyper.gif


Green Aqua - Törökbálint - Dierentuin en aquarium | Facebook
 
No még jó hogy július végén megyek is fel hozzátok:D
Most felteszek egy igen hülye kérdést :
vásárolok mondjuk 10.000.-Ft felett kifizetem kilépek az ajtón és hogy hogy nem eszembe jut hogy Én még vásárolni szerettem volna :whistle:,ilyenkor amit az előző vásárlás után kaptam pontot azt fel is tudom használni rögtön ?
Tudom hülye a kérdés :confused:
 
vásárolok mondjuk 10.000.-Ft felett kifizetem kilépek az ajtón és hogy hogy nem eszembe jut hogy Én még vásárolni szerettem volna :whistle:,ilyenkor amit az előző vásárlás után kaptam pontot azt fel is tudom használni rögtön ?
Tudom hülye a kérdés :confused:

Nem hülye kérdés, de a pontokat a következő vásárlástól lehet használni ott a boltban nem.
Ha rendszert csinálunk belőle, hogy ott helyben fel is lehet használni, akkor mással sem kivételezhetünk.

Szóval az alap felállás az, hogy nem. De a pontokat 1 évig fel lehet használni bármire a vásárlást követően.
 
Nem hülye kérdés, de a pontokat a következő vásárlástól lehet használni ott a boltban nem.
Ha rendszert csinálunk belőle, hogy ott helyben fel is lehet használni, akkor mással sem kivételezhetünk.
Szóval az alap felállás az, hogy nem. De a pontokat 1 évig fel lehet használni bármire a vásárlást követően.
Ok értettem,köszönöm,úgy is van mit rendelni folyamatosan (y)
 
Jeee, dupla öröm.
Ezesetben az augusztusra tervezett megrendelést is beszorítom még az e havi mellé.
Az asszony de fog örülni nekem. :rage:
 
Csak webshopos vásárlásra, vagy bolti vásárlásra is jár?

Boltira is. Csak szólj fizetésnél, vagy hozd be legközelebb a blokkot (küld be emailben lefotózva esetleg) és felírjuk ha elmaradt. A dupla pont most kb 8% kedvezményt jelent.

Ahogy korábban is, most is fontos, hogy kedvezmény halmozás nincs. Ha valami más egyedi kedvezmény volt, akkor pontok nem járnak.
 
Back
Oldal tetejére