• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA szeminárium fotó kurzus

viktorlantos

Alapító
Admin
A mostani szemináriumon is volt fotó kurzus. Mivel Amanonál nem hiszem, hogy van a földön aki több akváriumot fotózott volna, érdemes megnézni, hogyan csattint egy képet még egy kis akváriumról is:

Az akváriumot a szokásos módon "bekeretezik". Akvárium lámpa el... helyette 2 refi.
Hátulról derítő, amit 4 refivel világítanak meg. Hajszárítónak is külön állvány jár.

http://www.flowgrow.de/download/file.ph ... resize.JPG

http://www.flowgrow.de/download/file.ph ... resize.jpg

Szűrő vödörben, bár nincs áram alá helyezve, lehet leengedték belőle a vizet.
 
Le van az engedve... ;) A japán precizitást ismerve biztos vagyok benne, hogy áram alatt lenne a szűrő, ha lenne benne víz, 1 percig nem hagynák úgy... Különösen nem Amano "nitrifikáló bacik pusztulása a szűrőben" exponenciális grafikonja után nem hinném. ;) (most hirtelen nem találom ezt a grafikont, de meg fogom keresni nektek újra - esetleg aki megtalálja belinkelhetné ;) )
 
A mostani szemináriumon is volt fotó kurzus. Mivel Amanonál nem hiszem, hogy van a földön aki több akváriumot fotózott volna, érdemes megnézni, hogyan csattint egy képet még egy kis akváriumról is:

Az akváriumot a szokásos módon "bekeretezik". Akvárium lámpa el... helyette 2 refi.
Hátulról derítő, amit 4 refivel világítanak meg. Hajszárítónak is külön állvány jár.

http://www.flowgrow.de/download/file.ph ... resize.JPG

http://www.flowgrow.de/download/file.ph ... resize.jpg

Szűrő vödörben, bár nincs áram alá helyezve, lehet leengedték belőle a vizet.
sajna en nem tudom megnezni a kepeke!!!miert??
 
Még mindig behalok, hogy 60 literes akihoz milyen technikát használt az öreg. Vehetem elő megint az ostoromat és megcsapkodom magam. Kösz kuchi..... :(:D;)
 
na akkor en csak ezt lätom!!  ¡ (   1  © 2  Å    i‡  Ù i* Panasonic DMC-TZ10 ´  ´  ACD Systems Digital Imaging 2010:10:12 08:33:44 # š‚  ƒ ‚  ‹ "ˆ   'ˆ     0221  “   § ‘   ‘  » ’
 Ã ’  Ë ’   ’  ’  
’  Ó |’ h' Û ’  250   0100       @    °    C* ¢   £   £   ¤  ¤  ¤  ¤  a* ¤  4 ¤  ¤   ¤  ¤ 
¤ 
, &
2010:10:08 09:50:40 2010:10:08 09:50:40   d X d U
Panasonic O                              %    !   : "   #   $   %   B( &   0300'   (    )   ô *   +   ,    -   .    /    0    1    2   3   R( 4    5    6    7    8    9  
 
csak neked kuchi
file.php


file.php
 
Mikor lesz már ilyen kurzus a GA-ban????:snaphappy:
Már kb. 2009 óta hallom, hogy hát majd szeretnénk csinálni egy ilyet, igaz Nigro?? :sneaky::devil:
 
Mikor lesz már ilyen kurzus a GA-ban????:snaphappy:
Már kb. 2009 óta hallom, hogy hát majd szeretnénk csinálni egy ilyet, igaz Nigro?? :sneaky::devil:

Nezd a jo oldalat. Mire odaerunk az 550d helyett Hasselbladdal fotozunk majd pfff ;)

De most picit odaszurtal ugyhogy akkor legyen augusztus. Datumot megnezem es hahozok ;)
 
Nezd a jo oldalat. Mire odaerunk az 550d helyett Hasselbladdal fotozunk majd pfff ;)

De most picit odaszurtal ugyhogy akkor legyen augusztus. Datumot megnezem es hahozok ;)
Nem mondod komolyan Hasselbladdal.......... wooow, azt hiszem ez nem mostanában lesz:cautious:.

Na látod csak le kell söpörni a port a témáról és már mehet is a fotó tanfolyam.
Engem nagyon is érdekel (bár már elég sokat fotóztam), kit érdekelne még egy ilyen kurzus???????????
 
Nem mondod komolyan Hasselbladdal.......... wooow, azt hiszem ez nem mostanában lesz:cautious:.

Na látod csak le kell söpörni a port a témáról és már mehet is a fotó tanfolyam.
Engem nagyon is érdekel (bár már elég sokat fotóztam), kit érdekelne még egy ilyen kurzus???????????
én a konferencia iphone-os szekciójára nevezek!
 
Engem mindenkepp.csak sajna a tävolsäg,melo!!!!!!!!!!!!!!!!!de egy Videos beszämolonak nagyon örülnek.MOSTANÄBAN UGY IS EZEN A TEMÄN AGYALOK;DE SEHOL SE TALÄLOK MEGFELELÖ INFOT:CSAK APRO MORZSÄKAT.
 
Back
Oldal tetejére