• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa ADA Do!Aqua-ELOS-Tropica-GA Wabi-Kusa

attibva

Legenda
Legjobb napló
Úgy döntöttem indítok egy naplót ennek a projektnek is. Ahogy a wabi-labdás naplóban írtam, kifulladt a régi talajom (amit egyébként egy régi akiból mentettem át). Meg egy kicsit letisztultabb wabit szerettem volna csinálni, így május elején az újratelepítés mellett döntöttem.
Szóval a projekt ADA része a tálban merül ki, tápnak alulra ELOS Bottom Mineral és ELOS TerraUno került. Talajnak pedig ELOS Terra Black Medim. Növénynek Tropica és GA florát ültettem.(Búrát nem hazsnáltam indításnál, mert a növények már emersek voltak, és az előzőből mentettem át, így nem volt rá szükség..)
Világításnak 24w-os 4000k-s energiatakarékos izzót használok.
Pár wabit már kifuttattam, így látom a különbséget, ha valami szépen fejlődik... Mivel a lámpa és a növények ugyan azok, így elmondhatom, hogy az ELOS általános és táptalaj valami félelmetes fejlődést eredményez.. és nem csak a növekedésről van, szó hanem a növények állapotáról is. A Rotala és a HC is iszonyat szép, kicsattannak az egészségtől! Max napi egyszer (ha szembe jut) akkor spriccelem a tálat akváriumvízzel.

8740897643_131aba3b17_b.jpg

8740897717_a067ed04e7_b.jpg
 
Tényleg iszonyatosan egészségesek a növényeid. Semmi felkopaszodás a Rotaláknál alulról(y)
A képeid alapján lehet belevágok még egyszer egy Wabi kisérletbe:)
 
Zoli semmi!! És nincs levélszáradás sem!! Amivel èn az összes tálambqn szenvedtem.... Rotala nálam még soha nem volt ilyen szép..
 
ez az a wabi, ami alapján már én is úgy gondolom, hogy esetleg egyszer majd valamikor egy messzi messzi galaxisban én is belevágok egy wabi tálba...
 
Back
Oldal tetejére