• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A. Kavicsos - Újra a fórumon

A. Kavicsos

Legenda
Sziasztok!

Sajnálattal értesítelek Kedves Mindanyiótokat, hogy egy időre (2-3 hónap) el kell hagynom a kedvenc (eddig számomra egyetlen) Fórumunkat!
A használtan vásárolt laptopom bedobta a törölközőt (az előző tulaj elérhetetlen), pénzem pedig nincs a javíttatására!
Az elmúlt hónapokban felhalmozódott tartozásaim törlesztéséig nem akarok erre ismét kölcsön kérni!
A Lakótársam gépét pedig korábban eleget nyüstöltem (közel 3 hónapig), ezért nem szeretném megint (a mostani alkalmon kívül) igénybe venni!
Talán két-három hetente lesz egy-egy órám a Lányom gépén ránézni az üzeneteimre, de a korábbi aktív részvételemre egyenlőre nem számíthattok!

Jó kertészkedést Mindenkinek!

A.ttila
 
Sziasztok!

Sajnálattal értesítelek Kedves Mindanyiótokat, hogy egy időre (2-3 hónap) el kell hagynom a kedvenc (eddig számomra egyetlen) Fórumunkat!
A használtan vásárolt laptopom bedobta a törölközőt (az előző tulaj elérhetetlen), pénzem pedig nincs a javíttatására!
Az elmúlt hónapokban felhalmozódott tartozásaim törlesztéséig nem akarok erre ismét kölcsön kérni!
A Lakótársam gépét pedig korábban eleget nyüstöltem (közel 3 hónapig), ezért nem szeretném megint (a mostani alkalmon kívül) igénybe venni!
Talán két-három hetente lesz egy-egy órám a Lányom gépén ránézni az üzeneteimre, de a korábbi aktív részvételemre egyenlőre nem számíthattok!

Jó kertészkedést Mindenkinek!

A.ttila
Szia!
Mi baja a gépnek? Nem tudnánk segíteni?
 
Szia Dani!

Az akvarizálást fórum nélkül is told :)

Természetesen, vasárnap óta napi szinten 1/2-1 órát kapirgálok bennük (rögtön megigazítom ami nem tetszik, levágom az elsárgult leveleket, megnézem egyenként a növények új hajtásait stb..., stb...)!

Ha hamarabb nem, decemberben mindenféleképpen láthatjátok a hirtelen megnövekedett szabadidőm eredményét!

A.ttila
 
Ugyan én nem rég óta vagyok itt, de remélem mihamarabb itt teremsz megint. Tetszik, hogy ilyen aktív vagy és precízen dokumentálod az eseményeket. :)
 
Szia Béla!



Köszönöm a szándékot!

Bekapcsolás után a ventilátoron-, meg egy leden kívül (kis izzót ábrázol) nem reagál semmi!

A.ttila
Van Pesten szakszervízben nagyon jó barátom, ha megbeszélem vele, megnézi és valamit kitalálunk. Nem fog érte semmit kérni!
 
Ne mär:mad: !En felajänlok 20 eurot.Nemsok de biztos,hogy mäsok is dobnak bele valamit!!!!!SZIVESEN SEGITEK.Nehogy mär a forum legaktivabb tagja ne legyen mär KÖZTÜNK.;)
 
Sziasztok!

Szia A.ttila!

Próbálj meg rákötni egy külső kijelzőt!
Milyen tipusú gép?

Sajnos azt sem tudom mi az a külső kijelző (teljesen antitalentum vagyok a számítástechnika területén)!
Acer aspire 5010

Ne mär:mad: !En felajänlok 20 eurot.Nemsok de biztos,hogy mäsok is dobnak bele valamit!!!!!SZIVESEN SEGITEK.Nehogy mär a forum legaktivabb tagja ne legyen mär KÖZTÜNK.Küld el a szämlaszämodat es utalom is.;)


Köszönöm kuchi!
Nagyon jól esik a segítő szándék!
Örülök hogy ilyen rendes EMBEREKBŐL álló közösség tagja lehetek!

Sajnos nem mindenki ilyen (én voltam botor, hogy úgy vettem a gépet hogy még az illető nevét sem kérdeztem meg bízva a hirdetésben leírtaknak (miután én nem értek hozzá), sajnos már az első héten kiderült hogy a DVD meghajtó nem üzemel, de már hiába hívtam a korábban megadott számot több telefonról is, többet nem vette fel senki), ami most számomra balul sült el!

Természetesen anyagi segítséget nem fogadhatok el!
Ez nagy tanuló pénz volt!
A feladatot nekem kell megoldanom!

Még egyszer köszönöm!


A.ttila
 
Ilyen elsötétülés nekem is volt szintén egy acer aspire (5732z) a gond az volt hogy tönkrement a kijelző háttérvilágítása.
ilyenkor a gép tul.kép. működik csak épp nem látod a folyamatokat. Ezért kéne valami külső megjelenítő eszközt alkalmazni, hogy lásd hogy egyáltalán történik e valami.
 
A feladatot nekem kell megoldanom!
Nezd,amikor kerdesem volt,vagy csak egy megerösitesre vägytam tudtam,hogy igy ismeretlenül is de a Kavicsosra mindig szämithatok,egy läjk vagy egy pär soros segitseg formäjäban.En is örülök,hogy e forumhoz tartozhatok,es szivesen segitek.Sajna a tävolsäg miatt nehez,de majd viszonzod egyszer pär növeny ritkasäggal;).
 
Nezd,amikor kerdesem volt,vagy csak egy megerösitesre vägytam tudtam,hogy igy ismeretlenül is de a Kavicsosra mindig szämithatok,egy läjk vagy egy pär soros segitseg formäjäban.En is örülök,hogy e forumhoz tartozhatok,es szivesen segitek.Sajna a tävolsäg miatt nehez,de majd viszonzod egyszer pär növeny ritkasäggal;).
27-én megyek Pestre, akkor a délelőtti órákban megnézethetjük!
 
Szia A. Kavicsos!

Nekem van egy tartalék PC-m igaz nem laptop, hanem asztali gép. Szívesen kölcsönadom, akár hónapokra is neked! Sajnos egér, billentyűzet és monitorom nincs hozzá, de biztos valaki ebben is tud segíteni.
Megbeszélem Zegigyerek-el én Nagykanizsán vagyok, elviszem hozzá-mi kb 50 Km re vagyunk egymástól, Ő pedig ahogy látom 27.én megy Bp-re biztosan elviszi neked.
Ha elfogadod jelezd ,ha másként nem megy a 30/5006919-tel elérsz.

Üdv:w-rig
 
Szia A. Kavicsos!

Nekem van egy tartalék PC-m igaz nem laptop, hanem asztali gép. Szívesen kölcsönadom, akár hónapokra is neked! Sajnos egér, billentyűzet és monitorom nincs hozzá, de biztos valaki ebben is tud segíteni.
Megbeszélem Zegigyerek-el én Nagykanizsán vagyok, elviszem hozzá-mi kb 50 Km re vagyunk egymástól, Ő pedig ahogy látom 27.én megy Bp-re biztosan elviszi neked.
Ha elfogadod jelezd ,ha másként nem megy a 30/5006919-tel elérsz.

Üdv:w-rig
Rendben, benne vagyok! Addig talán egy monitor is előkerül a padlásról!:)
 
Back
Oldal tetejére