• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

5 éves a Green Aqua

Evereka

Bölcs Ent
Csak nyitok neki egy új topicot ,mert a másikban elvész a hír,és hátha más is hozzászólna;)

@viktorlantos @Nigro és persze @keymaker


GRATULÁLOK AZ 5.ÉVES JUBILEUMOTOKHOZ(y).
Nagyszerű dolgot csináltok ,és eszméletlen munkát végeztetek az elmúlt 5 évben.És még remélem jó sokáig tudjátok tolni az "ipart",talán még magasabb színvonalon ,ha van ettől egyáltalán magasabb.Elképesztő fotókat és videókat láthatunk tőletek ,legyen az saját akvárium vagy ügyfeles.Személy szerint vidéki lévén ,jó ha egy év alatt kétszer feljutok hozzátok,de ezekkel a médiaanyagokkal egy kicsit közelebb hozzátok az elérhetetlent számunkra.Abban azért bízom hogy az idén több workshopra fel tudok menni hozzátok mint tavaly.Webshop fantasztikus ,üzlet fantasztikus,gyerünk srácok,csak így tovább:)

egy akvarisztikával megfertőződött ,megszállott fórumozó:woot:;)
 
Gratulálok a jubileumhoz.Tényleg sok emberre volt a munkásságotok nagy hatással!Sok hasonló sikeres evet kivänok!Csak így toväbb!
 
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz és gratulálok nektek! A bemutatóterem pedig azt gndolom minden akvarista szentélye, tele sok sok remek ötlettel, gyönyörű akváriumokkal és persze szaktudással, mindig tanul tőletek valamit az ember ha benéz hozzátok! ;)
 
Utoljára módosított moderátor által:
Közvetlenség, szerénység, tudás, tájékozottság, nyitottság és rengeteg munka. Nem utolsó sorban pedig állandó kapcsolat a már "fertőzött" közeggel. Ez a kombináció a sikeretek kulcsa. Gratulálok!
 
Én már nem dicsérlek tovább Titeket,a lényeg hogy elégedett vásárlók hadával vagytok elárasztva és egy kereskedelmi vállalkozásnak ez a legnagyobb dicsmérve.Boldog születésnapot GA !:asshat::cigar:
 
you_rock.gif
 
Hogy szalad az idő...Talán mondhatom magamat öreg motorosnak itt, hiszen még a fórum elkészülte előtt Nigro blogján kezdtük a diskurzust a növényezésről. Nem is gondolná az ember hogy az már vagy 6 éve volt...És mi minden történ azóta... Csak azt sajnálom hogy az elmúlt 3 évet külföldön töltöttem, így fizikálisan kimaradtam a hazai növényezésből. Sok sikert, kitartást és hasonló lankadatlan lelkesedét kívánok nektek az elkövetkezendő évekre is! (y)(y)
 
Másfél évembe telt és egy rosszul kiválasztott és megvásárolt komplett akváriumba rengeteg alga kaparásba, mire a plázákban megbúvó minden mindegy csak vigyed eladók, eleve rothadó növények, akvarisztikai boltok után teljes véletlenül rábukkantam Nigró bloggjára az interneten 2011ben. Majd megismertem a Green Aqua csapatát. Megtaláltam azt amit kerestem, hogy az akvarisztika nem csak a halakról szólhat, mikor a vendégek otthon megkérdezik, hogy a halak hol vannak vagy csak ennyi van? :) közben nem tudnak elszakadni a sok növényes természetesnek ható akváriumtól a sok buboréktól a csillogó üvegcuccoktól. További kitartást a kitőzött céljaitokhoz! Náha ezt érzem, talán túl sokat is járok már ki hozzátok :)
 
Back
Oldal tetejére