• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2015. Jul 18 ] Iwagumi Contest 2015 - Július 18. - FOTÓÖZÖN!

Remélem lesznek képek is vagy legalább pár selfi.
10408749_10153388981318805_3328445499263772217_n.jpg

:)
.
 
Iszonyatosan elfáradtam vagy csak a nap ereje szívott ki, nem tudom. De, hogy megérte, az nem lehet kérdés.
Nagyon pöpec scapek készültek. Én személy szerint bármelyiket hazatoltam volna az én jelenlegim helyett. Méret stimmel szóval.....
Egyedül az a fránya idő limit babrált ki Laciék @talachi csapatával, pedig abban is volt kraft bőven. A hangulat szokásos GA bulis volt, szóval panasz nem lehet semmire, kivéve, hogy lemaradtam az eredményhirdetésről a tápanyag beszerzés miatt :D
 
Olyan fáradt vagyok mint egy ló! :)

Kemény volt ebben a melegben, kicsit meg is látszott a rendezvényen. De köszi mindenkinek aki ott volt, aki játszott vagy csak beugrott egy kis dumcsizásra. Külön köszönet azoknak akik messze-földről érkeztek a megyébe :) Gandalf áldása szálljon rátok.
Köszi a jegesembernek :) a sütiseknek és természetesen a GA stábnak akik a hűvösben drukkoltak a többieknek :)

Jó móka volt....jó volt látni titeket (izzadni) :LOL::ROFLMAO:;):)

A felső szinten megépült a nyertes akvárium. A növényesítése jövőhéten lesz.

Reméljük a takarító rendbe tudja pattintani a helységet, ami olyan mintha egy rave party lett volna napközben :)

Fotók hamarosan :snaphappy:
 
Olyan fáradt vagyok mint egy ló! :)

Kemény volt ebben a melegben, kicsit meg is látszott a rendezvényen. De köszi mindenkinek aki ott volt, aki játszott vagy csak beugrott egy kis dumcsizásra. Külön köszönet azoknak akik messze-földről érkeztek a megyébe :) Gandalf áldása szálljon rátok.
Köszi a jegesembernek :) a sütiseknek és természetesen a GA stábnak akik a hűvösben drukkoltak a többieknek :)

Jó móka volt....jó volt látni titeket (izzadni) :LOL::ROFLMAO:;):)

A felső szinten megépült a nyertes akvárium. A növényesítése jövőhéten lesz.

Reméljük a takarító rendbe tudja pattintani a helységet, ami olyan mintha egy rave party lett volna napközben :)

Fotók hamarosan :snaphappy:


Nehogy má' az Olasz kimaradjon! :D
Hála s köszönet a kolbászokért, @Nigro! James O. mehet a .... :cool:
 
En is szeretnem megkoszonni hogy lehetosegem volt ujra reszt venni egy jo kis kertesz bulin !
Sorban megkoszonnem:
a kolbaszokat az Olasznak [emoji106] [emoji6]
a rendezest es lebonyolitast a GA team-nek
a garnelakat es azok szallitasat [emoji6]
a novenyeket
azt a temerdek mennyisegu helenat [emoji16]
Vagy a meleg miatt vagy azert mert a koves akvariumok meg nem mennek a mi alkotasunk sajna nem ugy jott ki ahogy szerettuk volna.
A nyertes csapatnak gratula,es ahogy elneztem melto helye lesz a galerian !
Ja es En is bazira elfaradtam foleg a kiizadt 5 liter miatt [emoji16]
 
Back
Oldal tetejére