• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 16 ] Akvárium berendezős workshop Green Aqua (Törökbálint)

ÁÁÁÁÁÁÁÁ,miért nem tudok én ott lenni ,a GERONIMO életbe .Miről maradok le;):)
Hajrá srácok,hölgyek aztán szép legyen.Jövő hétvégén megtekintem ám.Fotókat és fotókat akarok:facepalm::woot:
 
A legnagyobb vagy Sanya:D:ROFLMAO:

da9evune.jpg


Személyre szóló süti Nikol-tól :)[/QUOTE]
 
Wáááá,nagyon jó lett.Remek lehetett ennyi ügyes, akvakertésszel együtt lenni.
@viktorlantos egy közelebbi képet mutatnál majd a vízesésről.????
Ja,és ez melyik akváriumban lett megvalósítva????Azt szedtétek szét ami fölött a Solar volt a sarokban?????
 
Wáááá,nagyon jó lett.Remek lehetett ennyi ügyes, akvakertésszel együtt lenni.
@viktorlantos egy közelebbi képet mutatnál majd a vízesésről.????
Ja,és ez melyik akváriumban lett megvalósítva????Azt szedtétek szét ami fölött a Solar volt a sarokban?????

Igen, a Solaros.
 
Nah most értem haza :)

Szuper délután volt és örülök, hogy ilyen sokan kedvet éreztek, hogy részt vegyenek az építésben.
Ez az akvárium teljes mértékben a ti művetek :)

Izgalmas volt a kihívás, hogy megépítsünk egy már meglévő kiemelt helyezést kapott akváriumot.
Nyilván ilyen rövid idő alatt nem lehet reprodukálni rendesen, ezért követ sem nagyon volt időnk törögetni, de ennek ellenére a végeredmény szuper lett!

Nap végén a kis vatelin darabokat még le kellett súlyozni, mert a sok rájuk telepedő bubi miatt elkezdek felemelkedni :)
Fotón még inkább látszik, hogy a megoldás lehet giccses, de a végső hatás pozitív értelemben érdekes lett.

Sok növény most még nem látszik pl a tonna mennyiségű flame moha hátul. De a következő hetekben hónapokban mindenki nyomon követheti a közös gyermek fejlődését :)

Köszi mégegyszer mindenkinek. Egy keveset videóztam is. Ha sikerül összerakni felteszem majd.

Jövőhéten pedig IWAGUMI2 :)
 
Back
Oldal tetejére