• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 20 l újratöltve.

istvanka

Kertész szaki
Sziasztok. Kb 3 évenem jártam már erre, sajnos nyomós okok miatt. De most újra elcsábított az én kedves szerelmem, az akvárium. Elméletileg most letelepedtünk véglegesen, neki lehet állni egy kis tervezésnek. Adott egy 20 l akvárium, kárpáti kő, gömbmoha és HM. Ezt fiammal (3 éves) szeretnénk a lehető legszebb és számunkra legkedvesebb formában létrehozni a kompozíciót. Netről loptam az ötletet. IMG_20200222_182205.jpg
 
Üdv újra a fórumon!

Szép köveid vannak, de egy kicsit még legóztam volna velük.
A gömbmohával azért csak óvatosan, folyton tisztítani kell, mert komoly algásodást okozhat.
Szűrőt nem látok, terveztek valamit bele, vagy ez is olyan technika nélküli kísérlet lesz?
Esetleg lesz valami fólia a hátsó oldalon?
 
Üdv újra a fórumon!

Szép köveid vannak, de egy kicsit még legóztam volna velük.
A gömbmohával azért csak óvatosan, folyton tisztítani kell, mert komoly algásodást okozhat.
Szűrőt nem látok, terveztek valamit bele, vagy ez is olyan technika nélküli kísérlet lesz?
Esetleg lesz valami fólia a hátsó oldalon?
Ezt most raktuk össze, és töltöttük fel vízzel. Lesz egy kínai külső szűrő szivaccsal és kerámia gyűrűkkel. Tápozás micro-macro. Fény 0,5 w/l. Ez full low tech, mert jelen pillanatban nem sok időm van rá. Háttérnek egy matt fóliát szeretnék, naplemente imitációval a sziklák között, meg közepen lehet valami fa féleséget kitalálunk.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére