• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

köszönöm! 😊
a ki és befolyók tisztításával gondban vagyok, mert letörtem ma a szűrőről az áramlásszabályozó kallantyút... 😱😱😱
úgyhogy a szűrő mától l folyamatosan megy, amíg ki nem találok valamit, vagy megtisztítod nekem így menet közben a ki és befolyókat... 🤣
Természetesen így is tudnám, de inkább adok neked addig egy tartalék adaptert.
 
Utoljára módosított:
így nézünk ki ma...
a twinstar lámpa napi 8 órát megy 100%-on, plusz napfelkelte, naplemente...
tetszik a fénye, de lehetne egy kicsit erősebb.... 🤣🤣
jövö héten megtisztitom majd az üveg ki és befolyókat, mert már egy picit zavar, hogy ilyen koszosak...
a phyllanthus fluitans szépen bevörösödött, nem győzöm dobálni kifele, olyan gyorsan szaporodik...

1DCF73F0-4E28-495D-ADB1-377AEDDA6F5F.jpeg
 
Döbbenetes, mintha nem is lenne benne víz!
Lassan mindent eláraszt a vörös tenger. Azt nem tervezed kicsit megregulázni?
Balra hátul a sarokban jól mutatna a curly, kéne írnod Ritáéknak.😉
köszönöm szépen! 😊

a vörös növényeket direkt nevelgetem ilyen mennyiségben, mert egy hónapja áttértem az apt zero tápra és a világítást is lecseréltem egy twinstar light III S-re, és érdekelt, hogy tényleg jobban vörösödnek-e a piros növények, mint korábban... 😊

az akvárium napjai pedig vannak számlálva, mert hamarosan lecserélem egy nagyobbra, úgyhogy ide további változtatást már nem tervezek... 😊
 
Na, és hogy állsz a teszteléssel? Tényleg vörösebb lett a vörös?
És mennyivel lesz nagyobb a következő üveg?
Ahhoz akkor nagyobb szűrő és nagyobb lámpa is dukál majd?
Abba azért akkor majd tömhetsz többféle növényt is.😉
nem kamu, ezzel a profi lámpával és a vékony táppal tényleg vörösebb, dúsabb és alacsonyabb a reinickii mini. egyelőre... 😊
a következő akvárium egy 120P lesz ugyanilyen, de 120 centi hosszú lámpával és két szűrővel...
a hardscape-en még gondolkozom, valami látványosat szeretnék de még nem tudom, hogy milyet... 🤔
 
Back
Oldal tetejére