• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa We Are The World

Ez lassan tényleg olyan mintha a tavaszi kert beköltözött volna a szobába :)(y)
Egészen pontosan az előszobába;) Az egyetlen bánatom, hogy nem költözhetett be még tavaly a HAC-ba:D

Más: Elfelejtettem a képek mellé írni, hogy hogyan készültek.
Az egyik TMC csempe fénye felülről, míg a tartalék TMC-vel meg a fényképező felől küldtem meg a tálat. Minőségben úgy érzem eléggé nagy a különbség, valahogy sokkal részletgazdagabbak lettek a fotók. Már eddig is gondolkodtam két vaku beszerzésén az akvárium fotózáshoz, de most előrébb kerültek a kívánságlistán.
 
Szia Zoli!

Nagyon szép lett!
Megeredtek a Rotaláim is?
Ennél már nem is lehetne sűrűbb!

A.ttila
Köszi:)
Nem tudom, hogy megerednek-e. Mire hazahoztam őket az összes levél besárgult, a virágok leszáradtak. De azért elültettem mindet, mert a szárakban még úgy tűnt van élet. Azóta sok változás nem történt. Bízom benne, hogy azért lesz belőle valami.
 
Hosszas gondolkodás és kísérletezgetés után be kell, hogy lássam, hogy a lakásunk nem alkalmas wabi tál tartására. Sajnos folyamatosan enyhe huzat van a levegőztető rendszer miatt és túl is van fűtve a lakás. Ennek eredményeképpen túlságosan alacsony a páratartalom, amit csak kevés növény képes elviselni, illetve amelyek megmaradnak, azokon is látszik, hogy nem megfelelő nekik a hely. Így egy paludárium indítása mellett döntöttem, amiben reményeim szerint kellően magasan tudom majd tartani a páratartalmat, akár részleges fedéssel is.

Ami a naplóban lévő tálat illeti:
Szeretném, ha valaki, akinek megfelelőek otthon a körülményei elvinné, vagy legrosszabb esetben a növényeket is oda tudom adni.
Mivel a növények nagy részét én is kaptam, ezért azokért nem kérnék pénzt, csak a tálért és az Amazonia talajért.
Érdeklődéseket Pü-ben várom.

A tál jelenlegi állapota:

We are the world - final photos by eMZé, on Flickr


We are the world - final photos by eMZé, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére