• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

"Visszakapcsoltam a szűrőt?"

Én is pont ezen agyaltam az elmúlt egy héten. Ez a kivitelezés nagyon szép megpróbálom én is ilyen izlésesen. Egy multifunkciós időrelé az egyetlen biztonságos és egyszerűen kivitelezhető erre a célra. Ajánlom mindenkinek nézzen szét apróhirdetési oldalakon is mert én is ott vettem újat féláron (4500ft postával).
Ja és tanulmányozzátok át jól a leírást nem mindegyik támogatja a nyomógombal történő indítást. Én ezt vettem (crm-91H) :
http://www.tablazat.hu/images/upload/pr ... asheet.pdf
 
Engem valahogy a hideg kiráz attól, hogy a szűrőt kikapcsoljam, bár ez a megoldás elég profinak tűnik.
Az igazi az lenne, ha csak lefojtaná minimálisra a szűrő teljesítményét amíg etetsz. Ezt persze jóval nehezebb lehet kivitelezni.
Csak egy gondolat volt részemről.
 
Én "paraszt" megoldást használok: Nyitva hagyom a szekrény ajtaját, amíg áll a szűrő. Ha otthagyom és teszek veszek a lakásba, "szinte" beleütközöm a nyitott ajtóban, tehát nem felejtem el visszakapcsolni :)
 
Szerintem jó dolog, bedod a kaját, és nem hordja szét az áramlat, valamint nem kell várnod, míg a halak megeszik, ha kikacsolod a szűrőt, mai rohanó világban amikor az emberek reggel munkába menet mindent kicentiznek, akkor minden kényelmi megoldás jól jön. Nem kell különben sok ,2 perc szűrőstop elég, ennyi idő alatt el szokott fogyni minden, és az aljzatra szánt kaja is leér a fenékre.
 
Back
Oldal tetejére