• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Figyelem, figyelem! :D Ha privit írsz, a felső sorban két angol cucc maradt: Starred conversations és Conversation you started
Alul is maradt egy angol :Sticky conversation.Ez csak olyanoknak okoz gondot mint én.Nem nagyon meg az "english":)
 
:confused:Nem tudom,hogy ez megint Chrome probléma-e?
A kis karaktereket nem engedi beszúrni,csak a szöveg elejére.
Hiába teszem pl. a szöveg után.
 
Valami más Chrome-t telepítettem,más gond is volt vele.
Most letöltöttem a Google oldalról,több probléma is megoldódott.
:)(y)
 
na akkor ezt jól benéztem
clear.png
clear.png
:D
Bár mentségemre szóljon hogy amilyen gyakori fajta
clear.png
clear.png
sztem még sosem láttam :D élőben...
 
Az mitől lehet,hogy a teljes oldal sávot(ahol az új hozzászólások,aktív tagok ilyesmik vannak) a telefonom úgy tördeli,hogy legalulra teszi be.Ez az eset kb. a frissítés óta áll fent.Előtte tökéletesen működött hozzászólást is írtam innen tapatalk nélkül.
 
Az mitől lehet,hogy a teljes oldal sávot(ahol az új hozzászólások,aktív tagok ilyesmik vannak) a telefonom úgy tördeli,hogy legalulra teszi be.Ez az eset kb. a frissítés óta áll fent.Előtte tökéletesen működött hozzászólást is írtam innen tapatalk nélkül.

Az uj megjelenitesi mod miatt van - responsive lett a felulet. Meg nem volt idom tesztelni. De koszi a visszajelzest megnezem majd
 
Ma egy nagyon pozitív meglepetés ért. Hajnalban elkezdtem írni egy hozzászólást, de nem volt időm befejezni, mert mennem kellett a buszra . Egyszerűen becsuktam a böngészőt, az írásom elküldése nélkül . Melóban a CNC gépemnél van egy PC ami hálózatra van kötve, SPC és egyéb baromságok miatt, így van rajta internet is, ezen szoktam néha bekukkantani a fórumra. Gondoltam megírom újra a hozzászólásom, erre amit belépek a fórumra, egyből az itthon megnyitott témára ugrik, és ott van az elkezdett írásom, nem veszett el . Ez egy nagyon hasznos újítás, köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére