• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Új ADA tengeri szállítmány

viktorlantos

Alapító
Admin
Jövőhét elején megérkezik az Aquasky utánpótlás,így hétvégi workshopon már meg tudjuk tapizni az új emers kertekhez készített high type verziót is.

Viszont!!!! Hétfőn-kedden elindítjuk a következő tengeri megrendelést is.

Ha valakinek valami speckó kívánsága van, szeretne előrendelni valamit az ADA közel 1000 termékből álló kínálatából, az most jelezze még hétvégén nekem privátban.

A szállítmány előreláthatólag kb 2 hónap múlva fut majd be. Karácsony, szülinap, vagy egyszerűen csak egy szép darab a gyűjteménybe. :) Elég sok terméket hozunk most is, de a teljes kínálatot nem. Hahózzatok ha érdekes a dolog. Akvárium, új szűrő stb.
 
Hogy vannak ezek az AQUASKY lámpák? A 602 a high-, a 601 lowtech??
A "Lilly Pipe Spin P"-re vannak már tapasztalatok?
 
Utoljára módosított moderátor által:
Az a tapasztalat, hogy a 601 már mindenre elég. A 602 akkor lehet érdekes, ha a sok stem növény nagyon árnyékol, vagy 36cm-nél mélyebb, vagy 30-nál szélesebb az aki.
 
Köszi! Akkor CO2 nélkül gondolom sok is lenne a fény.

Szerintem igen. Ezeket a lámpákat a T5, HQI kiváltására találták ki. Ezt tudják is. Ha megnézed az ADA akváriumait, kiadványait stb sosem fogsz látni low tech akit. Náluk a CO2 alap és a legtöbb technikát erre a környezetre tervezik.
 
Akkor vagy magam eszkábálok egy LED-es világítást (nem valószínű), vagy választok valami mást (pl. Quad).
 
Akkor vagy magam eszkábálok egy LED-es világítást (nem valószínű), vagy választok valami mást (pl. Quad).

Low tech LED-re valószínűleg ez a legjobb megoldás.
A 60-as Aqualighter ami a kínálatunkban van inkább low tech, ha nem szeretnél barkácsolni.
 
Back
Oldal tetejére