• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA tengeri szállítmány - megérkezett!

Hogy "kézzel fogható" már a beérkezés megvárom az indítással az Amazonia-t. Remélem nem 1-2 zacskó jön belőle:)
 
Ha jól emlékszem 9L az 10Kg szóval, ha csak 9l-es sima Amazonia jönne az 600 zsák. :)
 
Igen,minden csak viszonyítás kérdése... mondjuk nézzük onnan hogy mennyi akváriumot lehetne elindítani ennyi Amazonia-val... :D
 
Minden esetre amint lehet inkább leadom a rendelésemet rá, mert nagyon sok minden van abban a 6-t ahogyan azt a rendelési listát néztem, és elég régóta nincs már, így szerintem elég kapós lesz.


A NATURE AQUARIUM GOODS Filtration System - Metal Jet Pipe P (Outflow) / Metal Jet Pipe V (Inflow) ||| ADA Nature Aquarium - Aqua Design Amano Co., Ltd mit lehet tudni? Láttátok már ezeket működés közben? Érdekes megoldás, hogy a szívó és nyomó ág is ugyan olyan.
Láttuk már többször, de most valahogy megjött a kedv, hogy használjuk is :)

Nagyon érdekes a fém befolyó kialakítása, kíváncsi vagyok hogyan fog üzemelni a gyakorlatban.
 
Kérdeztétek a Metal Jet Pipe termékeket. Így kell elképzelni.

10628423_706976352684508_5114834915658261937_n.jpg
 
A szállítmány a vámon van.

Így a korábbiakhoz hasonlóan felteszem a kérdést, hogy ha valaki ráér és van kedve örömmel látnánk a lepakolás napján.
4-5 segítőre gondoltunk. Az utolsó szállítmánynál kb 3 óra alatt végeztünk.

A segítséget természetesen honoráljuk.

Pontos napot még nem tudok mondani. De előreláthatólag a hét második fele, vagy jövőhét eleje.
Ha valakit érdekel privátban írjon rám pls. (y)
 
Szerintem nincs. Vámolás alatt és még nem kaptunk hírt, hogy megvan e. Ha szólnak utána 1-2 nap a szállítás.
Remélem jövőhét közepéig megkapjuk.
 
A szállítmány a vámon van.

Így a korábbiakhoz hasonlóan felteszem a kérdést, hogy ha valaki ráér és van kedve örömmel látnánk a lepakolás napján.
4-5 segítőre gondoltunk. Az utolsó szállítmánynál kb 3 óra alatt végeztünk.

A segítséget természetesen honoráljuk.

Pontos napot még nem tudok mondani. De előreláthatólag a hét második fele, vagy jövőhét eleje.
Ha valakit érdekel privátban írjon rám pls. (y)

Mai információk alapján a hét csütürtök/péntekre mondják a szállítást.
Ha esetleg valaki még csatlakozna hozzánk a lepakolásra, még van lehetőség priviben jelentkezni.
A segítségért cash/GA pontok/vagy levásárolható termékeket is tudunk adni. (y)
 
Back
Oldal tetejére