• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Túl a 10.000-en

viktorlantos

Alapító
Admin
Mármint hozzászólás... Ma reggel jött el az ideje néhány év után. :couchpotato: 10.000 mindenből sok lassan csak a forintból nem...

A fórum indulása óta igyekeztem segíteni ahol tudtam. A sok hozzászólás között remélhetőleg kevesebb a smiley és az 1 szavas bejegyzés és több a hasznos infó.

Hiszek benne, hogy csak infó megosztással, tapasztalatcserével lehet hatékonyan fejlődni és jobbá válni. A fórum is a gyors és hasznos infómegosztás köré épült és szerintem ennek köszönhető, hogy mára egy stabil akvakertész közösség létezik az országban. Olyan ami Európai szinten is ritka ebben a hobbiban.

Amikor a fórumot elindítottuk első gondolat az volt, hogy ne egy blog körül csoportosuljunk és kommentekben tárgyaljunk ki egy-egy témát. Nem lehetett tudni előre, meddig és hova vezet majd a következő években. Most meg itt van két ezer regisztrált tag lassan 100.000 bejegyzés egy napi pörgős fórum, ahol bőven talál segítséget és inspirációt mindenki aki most ismerkedik a hobbival. A többieknek pedig egy virtuális pub lettünk, ahova napi szinten benézünk, megnézzük ki hogy halad, mivel küzd éppen, mi újság a szomszédban :)

Az elmúlt pár év és a 10.000 hozzászólás után sem érzem, hogy elment volna a kedvem a hobbitól. Engem is inspirálnak dolgok és én is sokat tanulok közben mindenféléről tőletek.

Reméljük aki most csatlakozik hozzánk is hasonló pozitív éléményekkel töltődik majd fel, ahogy én tettem.

10K durva, de gyorsan elszaladt.... :)

Ki lesz a következő?

aro-10910081_w_ml.jpg
 
Azon filózom, hogy vajon lehet köze a fórumnak ahhoz, hogy az akvarista.hu kihalt :eek:?
A múltkor benéztem, és nagyon régi hozzászólások, hírdetések voltak.
 
Azon filózom, hogy vajon lehet köze a fórumnak ahhoz, hogy az akvarista.hu kihalt :eek:?
A múltkor benéztem, és nagyon régi hozzászólások, hírdetések voltak.

Tönkretettek azt maguktól is az "új" tulajok...
 
Tönkretettek azt maguktól is az "új" tulajok...
Ebben mondjuk van valami, bár én már a nagy átalakítgatás elött leléptem, mert eléggé leromlott a szinvonal pár okoskodó miatt. Egyszer letorkoltak csak azért mert véletlenül CO-t írtam CO2 helyett, mert mi van ha emiatt valaki bevezeti a kazán füstjét az akváriumba :ROFLMAO::LOL::):D.
Egyszer meg valahonnan a világ végéről jött egy moderátor, és belefirkált mindenki hozzászólásába. Én is csak lestem, hogy nem is ezt írtam. Mikor meg fellázadtunk, akkor sértődve lemondott.
 
Utoljára módosított:
Szép szám, és mindenki büszke lehet, aki hozzájárult a gyarapodáshoz.
Teljesen kezdőként jöttem ide hozzátok, és a mai internetes közösségeket, fórumokat látva rettegtem a reakcióktól, vagy, hogy le leszek hurrogva bármilyen hülyeségem miatt. Rég csalódtam ilyen pozitívan emberi közösségben. :) Még mindig csak alulról kapirgálom az akvakertész tudástárat, de az, hogy nem ment el a kedvem se nekem, se más kezdőknek az egész hobbitól, az annak is köszönhető, hogy az itteni aktív felhasználók barátságosak, segítőkészek, és nem az a cél, hogy megmutassák, ki is a nagymenő. Ez ritka manapság.
Úgyhogy tényleg nagy taps minden résztvevőnek. :D
 
Back
Oldal tetejére