• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tropica növények rendelése

viktorlantos

Alapító
Admin
Noh ez a nap is eljött. A mai naptól a shopból rendelhetőek a Tropica növények. Az indulásnál több mint 100 növényt tettünk be a shop kínálatába amit továbbiakkal fogunk kiegészíteni a következő napokban. Jelenleg a Tropica katalógusban található legtöbb növény szerepel a shopban.

Ami hiányzik még azok az XL (óriás méretű) növények, láva kőre kötözött növények és a fára kötözött növények. Ezeket hamarosan pótoljuk.

Kiegészítjük majd a listázást egy-két dologgal, hogy könnyebben lehessen válogatni ne csak ömlesztve jelenjen meg a sok növény.

Vásárlás előtt kérek mindenkit olvassa el a vásárlási tájékoztatót, mert a növényeket a többi termékünkkel ellentétben nem raktárról szállítjuk.
Vásárlási tájékoztató: http://www.greenaqua.hu/novenyv ... ajekoztato

A növényeket itt találjátok a shopban: http://www.greenaqua.hu/noveny

Kellemes böngészést :)

UI: Köszönet Lunának a leírások fordításáért. ;)
 
Utoljára módosított moderátor által:
Noh közben dolgozunk a jobb kereshetőségen illetve szűrésen. Már látható milyen szempontok alapján tudok keresni:

http://www.greenaqua.hu/noveny.html

Bal oldali oszlopot tessék használni. Felhívnám a figyelmet hogy színre is lehet keresni.

Szóval ha valaki 1000 forintért akar vörös növényt, ami nem kér sok fényt, nem nehéz a tartása, de azért nem kell hónapokat várni hogy nagy legyen az a jelenlegi keresővel meg fogja találni.
 
Ez nagyon jó hír! Eszembe is jutott már, hogy miért nincs ilyen, szuper! Megyek is veszek valamit :D :D

Lehet rossz helyre mutat a link? Mintha nem a vásárlási tájékoztató jönne be.
 
Rákerestem a legnehezebben tartható növényekre és 3 db jött ki, az egyik ezek közül a Pogostemon stellata (Eusteralis) ami nekem is volt, nem nevezném nehezen tarthatónak, de lehet hogy a legjobbat kapták tőlem ezért nem volt gond velük. ;)
Gondolom a tropica útmutatóját fordítottátok és ott volt így.
 
inadsz said:
Rákerestem a legnehezebben tartható növényekre és 3 db jött ki, az egyik ezek közül a Pogostemon stellata (Eusteralis) ami nekem is volt, nem nevezném nehezen tarthatónak, de lehet hogy a legjobbat kapták tőlem ezért nem volt gond velük. ;)
Gondolom a tropica útmutatóját fordítottátok és ott volt így.

Igen tropica katalógus. De megjegyzem Dani neked erős fényed, jó szűrésed és jó tápozásod van. Szóval ezért nem volt semmi gond.

De a szűrésben természetesen tól-ig van sokminden. Pl fény esetén is.
 
Vik,lehet,hogy vaksi vagyok ,de a növényvásárlási tájékoztató,csak innen a Fórumból érhető el,a GA oldalán nem lelem,vagy jól elbújt.Fontos lenne azoknak akik nem innen a fórumról kattintanak a webshopba.
 
zsotyi said:
Vik,lehet,hogy vaksi vagyok ,de a növényvásárlási tájékoztató,csak innen a Fórumból érhető el,a GA oldalán nem lelem,vagy jól elbújt.Fontos lenne azoknak akik nem innen a fórumról kattintanak a webshopba.

Igazad van javítjuk a hibát hamarosan. A főoldali Tropica bannerről elérhető volt eddig is, de ha csak úgy becsapódsz egy növényhez akkor nem találkozol vele:
http://www.greenaqua.hu/tropica-novenyv ... ajekoztato

Orvosoljuk hamarosan. Köszi ;)
 
Jelentem orvosoltuk. A bal oldalról most már közvetlen elérhető a tájékoztató minden oldalon.

Köszi mégegyszer az észrevételt.
 
Nincs mit.Örülök ennek szuper paletta bővítésnek.Csábító dolgok kerültek elérhető közelségbe.... :cool: Megyek is csemegézni.....
 
Bár még mindig hiányzik néhány Tropica növény a shopból, de már így is 130 növény van fent.
Ma egy új rendszerezést is hozzácsaptunk a shophoz. Most már rendezhető elhelyezkedés szerint is. Úgy mint Előtéri, középső, háttér növény. És utbb bekkerültek a nagy méretű XL növények is.

Ilyen még a Tropica adatbázisának sincs. Reméljük ezzel használható lesz a végül majd 200 növényt tartalmazó lista.
 
Ahogy Gábortól értesültem sok rendelés postázása a héten várható. Illetve most intezik.

A shopba feltolunk pár eddig hiányzó növényt is. Pl Vivipara vagy a Linea Cup sorozat termékei.
 
Téli kiszállítás, milyen módon történik a Tropicatól, mennyire vannak a nővények szigetelve a szállítás során, vagy ha kemény fagyok vannak akkor szüneteltetik a szállitást?
 
pfg said:
Téli kiszállítás, milyen módon történik a Tropicatól, mennyire vannak a nővények szigetelve a szállítás során, vagy ha kemény fagyok vannak akkor szüneteltetik a szállitást?

Jó kérdés, fogalmam sincs. Elméletileg hőtartó zacsival lehet küldeni. De nagy fagyokban igazán senkinek sem javaslom. Nagy a rizikó.
Rákerdezek majd szállítás ügyben és jelentkezem.
 
Kösz Vic. Persze én sem vagyok teljesen lökött és ha kint tombolnak a minuszok nem adok le rendelés, de pl. január elején még simám voltak 5-10 fokok pluszban és 4-5 nappal később már a varjak potyogtak a fákról a -18 fokban. Hát nem örülnék neki ha, jegelve érkeznének a növények.
Azért Dánia nem egy tropusi ország biztos van valami kidolgozott módszerük a téli /hideg idős szállításra.
 
pfg said:
Kösz Vic. Persze én sem vagyok teljesen lökött és ha kint tombolnak a minuszok nem adok le rendelés, de pl. január elején még simám voltak 5-10 fokok pluszban és 4-5 nappal később már a varjak potyogtak a fákról a -18 fokban. Hát nem örülnék neki ha, jegelve érkeznének a növények.
Azért Dánia nem egy tropusi ország biztos van valami kidolgozott módszerük a téli /hideg idős szállításra.

Megkérdezem majd. Nem is attól tartok hogy a Dánok rosszul küldenék ide. De elképzelhető hogy az országon belüli postázás már nem lenne olyan.
Ha tombolnak a minuszok de mégis kell, felraknám a téli gumit és lemennék hógolyózni debrecenbe miközben beszerezném a növényeket is ;)
 
viktorlantos said:
pfg said:
Kösz Vic. Persze én sem vagyok teljesen lökött és ha kint tombolnak a minuszok nem adok le rendelés, de pl. január elején még simám voltak 5-10 fokok pluszban és 4-5 nappal később már a varjak potyogtak a fákról a -18 fokban. Hát nem örülnék neki ha, jegelve érkeznének a növények.
Azért Dánia nem egy tropusi ország biztos van valami kidolgozott módszerük a téli /hideg idős szállításra.

Megkérdezem majd. Nem is attól tartok hogy a Dánok rosszul küldenék ide. De elképzelhető hogy az országon belüli postázás már nem lenne olyan.
Ha tombolnak a minuszok de mégis kell, felraknám a téli gumit és lemennék hógolyózni debrecenbe miközben beszerezném a növényeket is ;)

Pécsről, ha 2 cm hó leesik a Mecsekben Pécsvárad és Mecseknádasd között, innen könnyebb eljutni Zágrábba mint Budapestre :evil:
 
Hali!

Engem is érdekelne a növények télen történő kiszállítása.
Szinte már csak az van hátra.
 
Jellemzően hungarocell dobozban jönnek a növények. Ezek elég jól szigetelnek. A futár kocsijában az áru 1 napig van. Ott pedig általában nincs -20 C, de ettől függetlenül a nagy hideg rizikós.
 
Sziasztok!
A dán mikulás kb mikor ér ide vajon a pár cserép HM-emmel? Dec 07-én rendeltem...Ha szétfagyva is, de megjöhetne.... :lol:
 
Back
Oldal tetejére