• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Szűrés nélküli gömb

Azóta volt megint opálosodási gond, az tűnik megoldásnak, legalább is azóta nem opálosodik vissza, hogy kivettem 5 amano garnélát
Nálam is van ismét egy kis opál, de nálam inkább a Neocaridina sokasodás lehet.(nincs amano) Túl sok mulmot termelnek?
 
Hirtelen nem tudom a tiéd hány literes, de igen a sok állat úgy tűnik okozhat ilyet. Meg ugye a túl sok napfény is.
60 literes kocka egy nagy akáctuskóval. Az elején szívtam a komposzttal is, mert kevés vályogos kerti földet tettem bele, illetve lehet, hogy kevés volt a kavics is. Azt később még tettem hozzá. A vízibolhák egypár hétre rendezték a helyzetet, de most valahogy stagnál a létszámuk, nincsenek akkora hatással a vízre, mint az elején.
 
60 literes kocka egy nagy akáctuskóval. Az elején szívtam a komposzttal is, mert kevés vályogos kerti földet tettem bele, illetve lehet, hogy kevés volt a kavics is. Azt később még tettem hozzá. A vízibolhák egypár hétre rendezték a helyzetet, de most valahogy stagnál a létszámuk, nincsenek akkora hatással a vízre, mint az elején.
Az akác is terheli a vizet, túl sok fa sem jó egy ilyenben.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére