• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Shield valley

Piga

Legenda
Üdv mindenkinek!

Az előző nanok után valami mást szerettem volna kipróbálni ebben a kis kockában.Végül a kövek felé hajlottam ezért a fák elmaradnak.A mindössze 5kg kő okozott egy kis kihívást.Megkövesedett fát és némi Colorado sandot használtam dekornak.Tropica táptalajt használtam rajta Ironment talajt.A szűrőt (2071) gyakorlatilag csak annyira állítottam le míg kitakarítottam.Így szeretném ha a hétvégén beköltözhetne már némi élet is.:)
A növényeket most igyekszem nem túlzásba vinni ezért csak pár fajtát használtam.

Eleocharis accicularis GA 1db
Eleocharis parvula mini Tro. 1db és még amit átmentettem az előző akiból.
Anubias nana petite
Riccardia chamedryfolia


IMG_3849 by Atipiga01, on Flickr

IMG_3852 by Atipiga01, on Flickr

IMG_3853 by Atipiga01, on Flickr
 
A szurdok kicsit emlékeztet @talachi akváriumára, de ezen talán Laci sem sértődik meg.
Na kíváncsi vagyok milyen lesz feltöltve;)
 
A szurdok kicsit emlékeztet @talachi akváriumára, de ezen talán Laci sem sértődik meg.

Nekem is ez volt az első gondolatom, de a lényeg, hogy BITANGJÓ! :) (Én meg BlueLagoon stílusban rendeztem át a nagy akváriumom, pedig egyáltalán nem az volt a cél, de az lett... Szerintem most elég sok Scaper's által ihletett akvárium van, még akkor is, ha ez nem tudatos. :) )

Nagyon jók a színek, nem tudom, hogy csak fényképen, de szinte rikítanak ezek a kövek! :) És milyen f*sza lesz, ha bedúsul a zöld! :)
 
A szurdok kicsit emlékeztet @talachi akváriumára, de ezen talán Laci sem sértődik meg.
Na kíváncsi vagyok milyen lesz
Nekem is ez volt az első gondolatom, de a lényeg, hogy BITANGJÓ! :) (Én meg BlueLagoon stílusban rendeztem át a nagy akváriumom, pedig egyáltalán nem az volt a cél, de az lett... Szerintem most elég sok Scaper's által ihletett akvárium van, még akkor is, ha ez nem tudatos. :) )

Nagyon jók a színek, nem tudom, hogy csak fényképen, de szinte rikítanak ezek a kövek! :) És milyen f*sza lesz, ha bedúsul a zöld! :)
Köszi,de mikor legoztam a kövekkel abszolút nem volt elöttem Talachi akija.Lehet a foto sem adja vissza,de azért eltér a kettő egymástól.:):geek:
 
Köszi,de mikor legoztam a kövekkel abszolút nem volt elöttem Talachi akija.Lehet a foto sem adja vissza,de azért eltér a kettő egymástól.:):geek:

Ez maga az "Inception", csak a gondolatot ültették el az agyunkban, mi meg észre sem vettük... :) :D :ROFLMAO:
 
Piga szaktárs! Nekem ez tetszik. Jók az ívek, az apró kövek elhelyezése -- nem először -- nagyon üt (y)
Valamelyik régi amcsi westernben láttam ilyen kanyont, tán a „Hét mesterlövészben" -- de erre nem vennék mérget...
Az anubiasokat viszont kivenném... arányában még ők is nagyok az összképben. Szerintem. A fű--moha kettős ölég lesz ide :cool: Uff! :D
 
Off és bocs érte -- de erről egy fotót szívesen látnék... :pompous:

Mindenképpen szólok, ha elkészült a napló. Azért nem teljesen BlueLagoon, inkább olyan, mintha a BlueLagoon-t megd*ugta volna az Arms of the Naiads. :) De ez már tényleg off.

A lényeg, hogy nagyon jó Piga akváriuma. :)
 
Baromi jó lett, le kéne nyisszantani, az akvárium felső harmadát :whistle::geek::D
Hát igen egy kicsit lehetett volna magasabb a téma.Abban reménykedem,hogy ha megnő magasabbra az acci akkor némileg konpenzálja majd ezt.Vagy fotozáskor kevesebb vizet hagyok benne.:)
 
Abban reménykedem,hogy ha megnő magasabbra az acci akkor némileg konpenzálja majd ezt.
Az a gyanúm, hogy ha nagyon nagyra nő az Aci, akkor sok lesz és túlságosan hangsúlyos ugyan úgy, mint nálam a Grayland-ben. Nálam a fodrász olló volt a megoldás.
 
Nekem bejön így is hogy alacsony a scape (y),majd a halak betöltik az eget :D
Ezt a vörös árnyalatot nagyon eltaláltad csak úgy virítanak majd a zöldek benne :)
 
Piga szaktárs! Nekem ez tetszik. Jók az ívek, az apró kövek elhelyezése -- nem először -- nagyon üt (y)
Valamelyik régi amcsi westernben láttam ilyen kanyont, tán a „Hét mesterlövészben" -- de erre nem vennék mérget...
Az anubiasokat viszont kivenném... arányában még ők is nagyok az összképben. Szerintem. A fű--moha kettős ölég lesz ide :cool: Uff! :D
McKenna aranya. ott volt ilyen.
 
Back
Oldal tetejére