• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Shangry-La Valley

dogibeer

Kertész szaki
Hello mindenkinek! Nevem Nagy Attila, 25 eves es egy par honapos, Erdely-bol.
Ime az utolso akim.
112 L
70x40x40

Novenyek:
1.Hemianthus callitrichoides cuba
2.Utricularia graminifolia
3.Pogostemon helferi
4.Blyxa japonica
5.Microsorum pteropus 'Windelov'
6.Micranthemum umbrosum
7.Limnophila aromatica
8.Ludwigia sp cuba
9.Rotala macranda
10.Rotala Wallichii
11.Rccia fluitans
12.Althernathera roseifolia.

Fény :
2x965 24w t5
1x 865 24w t5
2x18w Fluora t8

Előlények:
Razbora klinowa, Corydoras panda, Amano shrimp, Neritina natalensis.

Tap:Tropica Plant Substrate + Tropica Plant Nutrition+Liquid + Tropica Plant Nutrition+ Capsules.
Pressurized CO2.
River sand, 1-3mm.
f_ShanriLaValm_dc3a467.jpg
 
Azt a hét meg a nyolcát! :)

Ilyen HC gyepet se látni minden nap! Gyönyörű, egészséges növények, halak. Csak gratulálni tudok!

Üdv a fórumon. :)
 
Dogibeer ha ez ennyire szép, milyen lesz a következő? :)

Le a kalappal, és üdv a fórumon!
 
dogibeer!
Üdv a fórumon! Nagyon szép az akváriumod, midnen elismerésem! Igaz, nem lennék a helyedben, mert ha ezt a blyxa bokrot Viktor meglátja.... ;) Viccet félretéve tényleg nagyon szép. A HAC-on indultál, ugye?
 
A jó életbe...... a Blyxa.

:evil: :geek: :shock:

Szépek a növényeid a blyxa álomszép ilyet eddig csak angol kollegáinknál láttam.
üdv a fórumon izgatottan várjuk a bejegyzéseket tőled ;)
 
Jah és egy remek példa, hogy nem csak EI létezik.

Nagyon örülök, ha a fórumon több ilyen színes aki lesz. Többféle tápozási megoldással. Az angoloknál látom a Tropica tápjaival is miket csinálnak, ahogy az ADA tápokkal is hasonló a szitu.

Szóval örülök, hogy egy tökéletes példát mutatsz a Tropica tápozásra.
 
Gratulálok, gyönyörű a másik fórumon már néztem, vártam hogy mikor "tévedsz" erre :)
A blyxa gyönyörű, nálam is kipusztult sajnos :evil: az UG hol van csak én nem látom?
 
Gyönyörű akvárium. Kár hogy befejezett lett.
Az új akváriumodra is kiváncsi leszek. Azzal is indulsz versenyen? Utólag had gratuláljak az elért helyezésedhez, nemzetközi versenyen nem sok magyarral lehet(ett) találkozni. Külön öröm számomra ha ilyen szép magyar akváriumot látok a nemzetközi mezőnyben.
 
Űha :D
Az új regisztráltaktól nem ilyenre szoktam számítani, mint például én is az vagyok.
De látom TF-en már fórumoztál.
Meseszép.
 
Back
Oldal tetejére