• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Planted planet without plan (ted et)

Sziasztok!

Az akvárium pont tíz napja volt 2 éves, és ezt illett is volna valamilyen bejegyzéssel megünnepelni, de hát hol is vegyem fel a fonalat... :ROFLMAO:
1638040791023.jpeg
Ez bizony egy két évesnek még nem való tartalom, szóval kerüljön inkább ide az erősen megvágott gyerekbarát verzió:
1638041260211.jpeg
Szóval most így nézünk ki. Kicsit kopaszon mind a ketten. :p
De volt ez ilyen:
1638041663531.jpeg
és ilyen is:
1638042059212.jpeg
Na igen, az elmúlt időszakban többször elengedtem már, gondolván, hogy most már úgy is újat telepítek, de aztán valahogy mégis csak eljutottunk a mai napig.
Szóval ha kiscit megkésve is, de Boldog Születésnapot!
 
Sziasztok!

Az akvárium pont tíz napja volt 2 éves, és ezt illett is volna valamilyen bejegyzéssel megünnepelni, de hát hol is vegyem fel a fonalat... :ROFLMAO:
View attachment 159033
Ez bizony egy két évesnek még nem való tartalom, szóval kerüljön inkább ide az erősen megvágott gyerekbarát verzió:
View attachment 159034
Szóval most így nézünk ki. Kicsit kopaszon mind a ketten. :p
De volt ez ilyen:
View attachment 159035
és ilyen is:
View attachment 159037
Na igen, az elmúlt időszakban többször elengedtem már, gondolván, hogy most már úgy is újat telepítek, de aztán valahogy mégis csak eljutottunk a mai napig.
Szóval ha kiscit megkésve is, de Boldog Születésnapot!

Ez az akvárium is kicsit másképpen nézett ki, amikor legutóbb láttam 😳 Mondjuk, az se ma volt 😂
 
Ez az akvárium is kicsit másképpen nézett ki, amikor legutóbb láttam 😳 Mondjuk, az se ma volt 😂

Én téged is régen láttalak, nem hogy az akváriumodat, szóval az érzés kölcsönös! ;)
(viszont pont az előbb láttam az új alkotást, és nagyon tetszik, még ha nem is személyesen mutattad.)
Az igazság, hogy ezt már régen el akartam engedni, de annál, hogy rendben tartsam, már csak a szétbontásához van kevesebb szorgalmam.
 
Én téged is régen láttalak, nem hogy az akváriumodat, szóval az érzés kölcsönös! ;)
(viszont pont az előbb láttam az új alkotást, és nagyon tetszik, még ha nem is személyesen mutattad.)
Az igazság, hogy ezt már régen el akartam engedni, de annál, hogy rendben tartsam, már csak a szétbontásához van kevesebb szorgalmam.
Akkor rendezzünk egy Növényfejes Bontópartyt. :p
Mit szólsz @star67 ? :D
 
Sziasztok!

Méltánytalanul elhanyagolt naplóm utolsó lapjait rovom.
Mert hogy bár bizonyos távolságból az akvárium épp úgy fest (vöröset), mint eddig,
1644014462022.jpeg
másfelől (és távolságból) viszont megdöbbentően sivár kép fogad bárkit, aki rátekint:
1644014588383.jpeg
Igen, jól látjátok. Elkezdtem szétszedni az akvárium berendezését.
Szép lassan, és módszeresen haladva. Ahogy az rám egyáltalán nem jellemző. :D
Ennek egyfelől az idő hiánya ad némi okot, másfelől meg az ötlettelenség, mert most először álltam neki úgy gyomlálni, hogy még fogalmam sincs, mi foglalja majd el a lakás víztéglás sarkát.
Kérlek ne lájkoljátok ezt a bejegyzést! Viselje mindenki méltósággal a gyász szörnyű súlyát, amit lassan elmúló akváriumom felülnézeti képe idéz fel benne és domine!
 
Sziasztok!

Méltánytalanul elhanyagolt naplóm utolsó lapjait rovom.
Mert hogy bár bizonyos távolságból az akvárium épp úgy fest (vöröset), mint eddig,
View attachment 162988
másfelől (és távolságból) viszont megdöbbentően sivár kép fogad bárkit, aki rátekint:
View attachment 162989
Igen, jól látjátok. Elkezdtem szétszedni az akvárium berendezését.
Szép lassan, és módszeresen haladva. Ahogy az rám egyáltalán nem jellemző. :D
Ennek egyfelől az idő hiánya ad némi okot, másfelől meg az ötlettelenség, mert most először álltam neki úgy gyomlálni, hogy még fogalmam sincs, mi foglalja majd el a lakás víztéglás sarkát.
Kérlek ne lájkoljátok ezt a bejegyzést! Viselje mindenki méltósággal a gyász szörnyű súlyát, amit lassan elmúló akváriumom felülnézeti képe idéz fel benne és domine!
Méltóság, meg ilyesmi... felhagysz a hobbival...?🙄
 
Back
Oldal tetejére