• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Old Forest

A csigák csak a bomló leveleket eszik. A blyxa nem érzi (még) jól magát. Szereti, ha friss és lágy a vize (bár láttam már keményebb vízben is nevelve). Az ammóniát viszont nem bírja, olyankor elfoszlik a levele.
 
Már a Gh-t levittem pár hét alatt 17-ről 10-re.
Ma tovább lágyítok, csak azt nem tudom meddig...
6-7Gh-ig elég lenne levinni?
 
AQViktor said:
Már a Gh-t levittem pár hét alatt 17-ről 10-re.
Ma tovább lágyítok, csak azt nem tudom meddig...
6-7Gh-ig elég lenne levinni?

5-ös KH-ig nyugodtan leviheted ;)
 
A glosso szerintem nem kimondottan jó ötlet, viszont a listához még hozzácsapnám az E. tenellus-t. A hardscape miatt egyébként is valami "fűszerűre" voksolnék.
 

front1 by AQViktor, on Flickr

..Tele vagyok má megint algákkal, a vízem enyhén lúgos még vízcsere után is....
de a moha valami eszméletlen algás....
lehet a képen is látszik, a crypto elkezdett bubizni, de csak az egyik levele, ott ahol sárgul és miközben buborékol feketedik a levele széle....
 
Tetszik, jó kis hangulata van. Viszont iszonyatosan elszédültem :roll: :roll: :roll:
Úgy érzem elkelne majd egy állvány. De, ha a kezedbe veszel valami nehezet és úgy próbálsz videózni, az is biztosan segít stabilizálni a mozdulatokat.
 
Köszi:)
Majd legközelebb kipróbálom a nehezéket ;)
Van állványom, csak különböző helyzetekből is akartam venni, de úgylátszik túl gyors voltam......
 
AQViktor said:
Köszi:)
Majd legközelebb kipróbálom a nehezéket ;)
Van állványom, csak különböző helyzetekből is akartam venni, de úgylátszik túl gyors voltam......

No para. ;)
Én is hasonlóan kezdtem és még most sem vagyok egyáltalán megelégedve magammal.
Sőt mióta DSLR gépre váltottam azóta nem is vonz igazán a videózás, pedig kéne azt is erőltetni.
 
Back
Oldal tetejére