• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ohko...

Sziasztok. Egy pár tő buci már elköltözött, illetve a tripartita dzsungel is. A jövő héten egy nagyobb adag kerül metszésre. Előre bele került pár tő lobeila is. A montecarlot megnyirtam kicsit bal oldalt. Kicsit mar jobban kivehető a kő formája.
 

Attachments

  • IMG_20211205_141127.jpg
    IMG_20211205_141127.jpg
    366.3 KB · Megtekintések: 33
Sziasztok. Egy pár tő buci már elköltözött, illetve a tripartita dzsungel is. A jövő héten egy nagyobb adag kerül metszésre. Előre bele került pár tő lobeila is. A montecarlot megnyirtam kicsit bal oldalt. Kicsit mar jobban kivehető a kő formája.
Ha kevesled a lobéliát, csak szólj. Az is akad egy-két marékkal.
 
Sokkal jobb, hogy újra látszanak a kövek.
A helyedben kisebb bucékat és nana petite anubiasokat választanék, hogy arányaiban jobban illeszkedjen a kövek méretéhez.
 
Jobb oldalon a elől a sziklákhoz valami kicsi vörös növényre gondoltam. Reineckii Mini-re csak az a bajom vele hogy nálam nem volt szép sosem. :(
Rotala colorata?
Igaz nyirbálni kell, hogy kompakt maradjon, de narancsos-vörös színével dobna a szképen.

Tudom, Csillához nem jutsz el, én meg kispesti vagyok, szóval alsó hangon is necces. De vasárnap tudok Csillának adni, és @Zsoltiabéka révén csak eljut Hozzád.
 
Back
Oldal tetejére