• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos OASE termékek - beszerzési probléma

viktorlantos

Alapító
Admin
Múlt hét végén meghekkelték az OASE informatikai rendszereit, így a beszállítások pillanatnyilag szünetelnek.
A készletről kifutó termékek utánpótlására most még nincs időpont. Ha valami sürgős kellene kérlek még a napokban szerezzétek be.

Cégünk informatikai rendszerét külső támadás érte, ezért a szokásos módon és csatornákon nem tudjuk jelenleg tartani a kapcsolatot Önökkel. A megrendelések, szállítások, számlázások pillanatnyilag szintén szünetelnek.

A Dennerle járt hasonlóan 1-2 éve, ott ez 1-2 hetes kimaradást jelentett, mire kidolgozták az alternatív csatornákat.
 
Múlt hét végén meghekkelték az OASE informatikai rendszereit, így a beszállítások pillanatnyilag szünetelnek.
A készletről kifutó termékek utánpótlására most még nincs időpont. Ha valami sürgős kellene kérlek még a napokban szerezzétek be.



A Dennerle járt hasonlóan 1-2 éve, ott ez 1-2 hetes kimaradást jelentett, mire kidolgozták az alternatív csatornákat.

Hogy egy-egy választási iroda (tengeren innen és túl) rendszerét meghekkelik, még értem. Ott a háttérben suttyó érdekek lapulnak meg. 👿
Na de ki a francnak jut eszébe egy akvarisztikai cég rendszerét becsúszószerelni?!? :rolleyes:
Én max. egy majorba tartó kamiont/teherautót gáncsolnék el a mocimmal. :D
 
Hogy egy-egy választási iroda (tengeren innen és túl) rendszerét meghekkelik, még értem. Ott a háttérben suttyó érdekek lapulnak meg. 👿
Na de ki a francnak jut eszébe egy akvarisztikai cég rendszerét becsúszószerelni?!? :rolleyes:
Én max. egy majorba tartó kamiont/teherautót gáncsolnék el a mocimmal. :D
Titokban az OASE tengeralattjáró meghajtásként adja el a szűrők rotorjait;)
:ROFLMAO:
 
Hogy egy-egy választási iroda (tengeren innen és túl) rendszerét meghekkelik, még értem. Ott a háttérben suttyó érdekek lapulnak meg. 👿
Na de ki a francnak jut eszébe egy akvarisztikai cég rendszerét becsúszószerelni?!? :rolleyes:
Én max. egy majorba tartó kamiont/teherautót gáncsolnék el a mocimmal. :D
Mary a GA kamionokat ne akard eltéríteni, mert a múltkor is baj lett belőle! :ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére