• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Remélem több megbetegedés nem lesz. Az átrendezés óta több garnéla vedlést is találtam,elhullottat nem. Azóta többet látom a halakat elől, nem tűnnek el a susnyásba.
 
Ceratopteris-ből tudok adni pár kisebb tövet a Jászaniál, majd úgyis megnőnek. :) Holnap 6tól vagyok itthon, utána jövőhéten szintén 6 után. :) Írj, ha okés. :)
 
Van egy nagy tő ceratopteris-em, ha kell és reggel 7-ig szólsz, holnap fel tudom vinni (14 ker).
 
Kicsit tartottam attól, hogy a garnélákat a halacsok kajának nézik, de nincs semmi probléma. Szépen összeszokott csapat lakik együtt.
Alga még van,de kb. 20-25 sakura/rc került be és az Oto, Amanók is aktívabbak. Alakul.
 
-1 Páncélosharcsa és -1 Géb. Most találtam meg kiszáradt porhüvelyüket. Eddig csak másoknál olvastam, hogy kiugrott a hal. Szegénykék. Hiányoltam őket,meglettek. A kis páncélost nagyon sajnálom,tavaly május óta megvan,hárman maradtak. A Géb pedig tavaly decemberben jött, most egy van.
Emlékül
DSC_0573k.JPG
A hosszú úszójú ugrott ki
 
DSC_0827k.jpg
2017.02.26.
Történt pár változás.
Mivel a harcsák csak hárman maradtak, hoztam melléjük még hármat,mivel csapatban érzik jól magukat.
Az egy szem molly nagyon magányos volt,ő is kapott két társat.
Bekerült még kettő Ancistrus.
DSC_0827k.jpg DSC_0787k.jpg DSC_0776k.jpg DSC_0779k.jpg DSC_0767k.jpg
 
Utoljára módosított:
A beszívó cső előtt van egy tő Hygrophila difformis. Ha megnő,eltakarja a csöveket. A mai beszerzés még ültetésre vár: Hygrophila pinnatifida, Lobelia cardinalis Wavy, Lagenandra meeboldii red.

A fenti képen látható garnéla "receptje": végy kb. 50-80 RC/Sakura garnélát és tegyél közéjük 1db Black rili garnélát(régebbi akváriumból mentettem át).Vadas mintázatúak mellett pár ilyen is született.

Rájöttem,hogy a megmaradt molly hím. Az a kettő pedig amit hoztam pedig nőstény. Lehet,hogy kiszúrtam magammal???
 
A beszívó cső előtt van egy tő Hygrophila difformis. Ha megnő,eltakarja a csöveket. A mai beszerzés még ültetésre vár: Hygrophila pinnatifida, Lobelia cardinalis Wavy, Lagenandra meeboldii red.

A fenti képen látható garnéla "receptje": végy kb. 50-80 RC/Sakura garnélát és tegyél közéjük 1db Black rili garnélát(régebbi akváriumból mentettem át).Vadas mintázatúak mellett pár ilyen is született.

Rájöttem,hogy a megmaradt molly hím. Az a kettő pedig amit hoztam pedig nőstény. Lehet,hogy kiszúrtam magammal???
Nem szurtal ki. A molly csak jo ha van a haznal.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére