• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényfej sörözés

Nekem a szombat és a hétfő okés. Mondjuk a kedd is, de akkor már miért nem ma találkoztunk? :)

Szóval,
@TZ vállalod az összesítést?

Vállalhatom, de tulajdonképpen azt is lehet, hogy el ne rontsuk, hogy mindenki kiegészíti a most következő táblázatot. De figyelek, ha mégsem menne.

Tehát:

péntek: 1 (matrai)
szombat: 2 (matrai, tz)
vasárnap: 3 (luigiék, matrai)
hétfő: 4 (luigiék, matrai, tz)
kedd: 4 (luigiék, matrai, tz)
 
Péntek hétfő és kedd jó. A többi napokon a születésnapomat ünnepeltetem. Illetve a szombat eléggé késő este jó lehet.
 
Nekem a szombat és a hétfő okés. Mondjuk a kedd is, de akkor már miért nem ma találkoztunk? :)

Szóval,


Vállalhatom, de tulajdonképpen azt is lehet, hogy el ne rontsuk, hogy mindenki kiegészíti a most következő táblázatot. De figyelek, ha mégsem menne.

Tehát:

péntek: 1 (matrai)
szombat: 2 (matrai, tz)
vasárnap: 3 (luigiék, matrai)
hétfő: 4 (luigiék, matrai, tz)
kedd: 4 (luigiék, matrai, tz)
Zoli! Ha szerinted a szombati akváriumozás után belefér, akkor nekünk is jó.
 
  • Like
Reactions: TZ
péntek: 2 (matrai BO)
szombat: 2 (matrai, tz) (BO csak késő este)
vasárnap: 3 (luigiék, matrai)
hétfő: 5 (luigiék, matrai, tz, BO)
kedd: 5 (luigiék, matrai, tz, BO)
 
  • Like
Reactions: TZ
Zoli! Ha szerinted a szombati akváriumozás után belefér, akkor nekünk is jó.

Hogy belefér-e? Bármi is lesz a kimenetele én egy-két sört mindenképpen meg akarok inni utána! :cool: :wacky:

Szerintem a pakolás megvan egy-két óra alatt, ha alábecsülöm, akkor sem tart késő estig. Szerintem, aztán persze meglátjuk. De mindenesetre:


péntek: 2 (matrai BO)
szombat: 4 (luigiék, matrai, tz) (BO csak késő este)
vasárnap: 3 (luigiék, matrai)
hétfő: 5 (luigiék, matrai, tz, BO)
kedd: 5 (luigiék, matrai, tz, BO)
 
Zoli! Ha szerinted a szombati akváriumozás után belefér, akkor nekünk is jó.
:(
Nekem a szombat nem OK, @Luigi13-éknak a péntek. Vagyis csütörtök, vasárnap, hétfő jönnének szóba...

Hát sajnos a múlt esti egyeztetésről lemaradtam.
Máskor olyan simán mentek ezek, nem? Ki volt tűzve a nap, aztán ott voltunk :)
Ti egyébként nem ismeritek a DOODLE-t? Tessék szépen gyorsan kitölteni ;) :)
 
Máskor olyan simán mentek ezek, nem? Ki volt tűzve a nap, aztán ott voltunk :)

Na most nem azért, de ki kezdett el itt napokat sorolgatni? :)

péntek: 3 (matrai, BO, Jopet)
szombat: 4 (luigiék, matrai, tz) (BO csak késő este)
vasárnap: 4 (luigiék, matrai, Jopet)
hétfő: 6 (luigiék, matrai, tz, BO, Jopet)
kedd: 5 (luigiék, matrai, tz, BO)
 
Utoljára módosított:
Na most nem azért, de ki kezdett el itt napokat sorolgatni?
Azért nem kell bekapni :) Természetesen magamat is beleértve..

Kiegészítettem keddel és feltöltöttem a többi jelentkezővel is az űrlapot a legutolsó bejegyzésed alapján.
Itt az adminisztrátori LINK (ha valaki módosítani akarna vmit...)
Többiek??
 
Azért nem kell bekapni :)

Nem szeretnélek bekapni, csak próbáltam rávilágítani, hogy ha egyszerűséget szeretnél, akkor ne bonyolítsd! Feldobtad a napokat, mi itt alázatosan megpróbáljuk napok szerint rendszerezni a témát, ami már szemmel láthatólag csökkenti a lelkesedést. Erre most bedobsz egy új platformot, egy külső eszközt, amiben ha jól látom, két óra részletezettséggel kellene adminisztrálni a lehetőségeket, van admin link, meg minden... :D :D Hát nem'tom. o_O :rolleyes: Értem, hogy szuper eszköz, de érted... :)

______________

Mindegy. Tök más. Van kedvetek hétfőn inni egy sört? :p
 
Utoljára módosított:
Igazad lehet. :)
Vegyük úgy, hogy most bedobtam, aztán legközelebb használjuk, ha gondoljátok. Addig meg lehet ízlelgetni... mert mindenki tud ilyet csinálni, eccerű ;) . És nem kell mindig összegezni újabb és újabb bejegyzésekben a fejleményeket, ha mondjuk valaki hozzászól hogy "nekem nem jó a szerda".

Van kedvetek hétfőn inni egy sört?
Nekem van.
 
  • Like
Reactions: TZ
Nekem van.

Na, akkor már ketten vagyunk. :D :D :D :D :D :D :D

_________________________________

Egyébként simán áttérhetnék arra, hogy mondjuk minden hónap második péntekén sörözünk. Aki ráér az eljön, aki nem, az nem. Nem olyan gáz, ha éppen nem ér rá valaki, most tényleg! Emiatt a többiek még találkozhatnak nyugodtan. Viszont így lehetne tervezni a dolgot, nagyobb valószínűséggel érne rá az, aki egyébként szeretne ott lenni.

(Egy régi elméletem, hogy ezeket a sörözés tervezéseket az öli meg, hogy mindig próbál a társaság azokhoz alkalmazkodni akik nem érnek rá, azok rovására, akik egyébként tudnának találkozni. Nem kimondottan erre a közösségre értem, hanem általában is ez van.)
 
Utoljára módosított:
Na, akkor már ketten vagyunk. :D :D :D :D :D :D :D

_________________________________

Egyébként simán áttérhetnék arra, hogy mondjuk minden hónap második péntekén sörözünk. Aki ráér az eljön, aki nem, az nem. Nem olyan gáz, ha éppen nem ér rá valaki, most tényleg! Emiatt a többiek még találkozhatnak nyugodtan. Viszont így lehetne tervezni a dolgot, nagyobb valószínűséggel érne rá az, aki egyébként szeretne ott lenni.

(Egy régi elméletem, hogy ezeket a sörözés tervezéseket az öli meg, hogy mindig próbál a társaság azokhoz alkalmazkodni akik nem érnek rá, azok rovására, akik egyébként tudnának találkozni. Nem kimondottan erre a közösségre értem, hanem általában is ez van.)

Szerintem jó az ötleted, észrevételed. Most mégsem értek vele egyet, mert:
Ha 10-20 főről beszélnénk (akiket általában érdekel a közös sörözés), akkor mondhatni csak a te módszered működne, nagyon jól látod.
De mivel most is kb 6 fő jelentkezett (ahol Attiláék rögtön az 1/3), ezt valamilyen szinten nem árt összehangolni. Ha véletlenül csak 2-3-an tudnának jönni, azt már inkább szeretném privátban lebeszélni, hogy ne feltétlenül azért és akkor legyünk ott, mert 2. péntek van.

Eredetileg én is így terveztem a mostani invitálást, hogy "péntek"... Csak a bejegyzés előtt beszéltem Attiláékkal és mondták, hogy ne péntekre szervezzem, mert ők szeretnének jönni, de akkor nem tudnak. A szombat meg nekem nem oké, ezért a konkrét nap kitűzésénél jobbnak tűnt a többi lehetőség megszavaztatása. Aztán majdnem úgy alakult, hogy szombat lett, amikor is csak én nem tudok menni :D
 
Nem'tom. Igazából abban bíznék, hogy mégis 10-20 főről van szó, vagyis lehetne ennyiről, még ha sosem lenne egyszerre ott mindenki. Nem vagyunk egyformák, szerintem az adhoc ötletekhez nem tud mindenki csatlakozni. Én például nem szeretem magamat beígérni 3-4 időpontra is, mert amíg el nem dől az időpont, addig kénytelen vagyok az összes időpontra úgy tekinteni, mintha foglalt lenne. De mondom, különbözőek vagyunk. Ez a része például lehet, hogy csak engem zavar.

De figyi! Neked miért nem mindegy, hogy azért sörözünk, mert adhoc kitaláltuk, vagy azért mert kötelező? Sz'tem mindegy, a sör az sör. :D
 
Back
Oldal tetejére