• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Megint csak egy iwagumi nécsör akvárium :)

Jó is egyébként, hogy csináltam a videót, mert így legalább észrevettem, hogy a Főkő baloldali támasztó követ kicsit meg kellett emelni/dönteni, hogy jobban lekövesse a főkő vonalát... :D
 
Bekerült a CRS-CBS mix. A monte carlo sprintel :)

10386306314_7be28fb741_b.jpg
 
Na látom megint elkapott a lendület :)
Direkt megnéztem a startot és a mostani képet. 4 nap. Tényleg látványosan változik a gyep.
Jól érzi magát a növényke! :)

Figyeld a számlálót (HAC), eddig minden ok :)
 
Na látom megint elkapott a lendület :)
Direkt megnéztem a startot és a mostani képet. 4 nap. Tényleg látványosan változik a gyep.
Jól érzi magát a növényke! :)

Figyeld a számlálót (HAC), eddig minden ok :)

:whistle: :cool: Most nagy kedvencem :D
Ha nem olvad el az MC és nem önti az alga az akit (elvileg a talajnak csak kb. 10% új), akkor jól is elsűlhetnek a következő hetek... ;)
 
Az MC nálam is szépen beindult a nanoban, bár csak én csak egy cseréppel ültettem, igaz, azt szálakban :) Három hét alatt szinte már be is nőtte a neki szánt helyet, CO2 nélkül egy kis rhizo felütötte a fejét, de a garnélák hamar rendberakták.
Olvadás nem volt, nem úgy, mint az elatine-nál.
 
kicsit off, bocsi, de milyen fehér háttered van, amit ilyen szépen bevilágít a lámpa?
 
Zabagépek... :) van, ők még régi csapatokból valók, nincs szívem megválni tőlük, mert régi motorosok.. :) Az aksik hátlapjára öntapadó fehér tapétát szoktam ragasztani (vizes-vonalzós módszerrel) ;)
 
Atti,Te húzod ezeket a növényeket?
Vagy pedig egy hét elteltével még dupla mennyiség HC-t ültettél.
(y)
 
Back
Oldal tetejére