• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lily Pipe with build in water surface skimmer

pickard

Kertész segéd
Sziasztok,

erről a termékről mi a véleményetek?

Slide1.jpg


1495758026242289078.jpg


1841127822666013954.jpg



Nekem az jutott eszembe, hogy mennyire hangos egy ilyen?

Köszi:

J
 
Nekem van/volt.
Nem hangos. Nagyon jó találmány. DE!
A kivitelezés silány. Magam is rendeltem, jól működött kb. 1 hétig, aztán elkezdett ereszteni az összeragasztásnál. Mind két ág! Pedig úgy vigyáztam rá, mint a hímestojásra!
(Hosszában, két félből ragasztják össze.) (Könnyel elképzelhető, hogy csak én vagyok a balfék, aki a rosszat kapta... Ez általában előfordul velem....sokszor .... mindig?)
Meg lehetett volna javítani, de ragasztáskor elcsesztem az egészet.
 
Könnyen elképzelhető, hogy csak én vagyok a balfék, aki a rosszat kapta...
Hello! Csak hogy megnyugtassalak nekem is szétrepedt a befolyó része:).
Maga a skimmer része még működik és az nagyon hatékony. A két félből való ragasztás miatt én már nem venném meg.
 
Köszönöm a válaszokat.
Ezek fényében nem rendelem meg, pedig már azt hittem találtam egy kulturált skimmert.

Tud valaki ehhez hasonló skimmerről, ami jó minőségű?

Köszi!
 
Nekem van/volt.
Nem hangos. Nagyon jó találmány. DE!
A kivitelezés silány. Magam is rendeltem, jól működött kb. 1 hétig, aztán elkezdett ereszteni az összeragasztásnál. Mind két ág! Pedig úgy vigyáztam rá, mint a hímestojásra!
(Hosszában, két félből ragasztják össze.) (Könnyel elképzelhető, hogy csak én vagyok a balfék, aki a rosszat kapta... Ez általában előfordul velem....sokszor .... mindig?)
Meg lehetett volna javítani, de ragasztáskor elcsesztem az egészet.

Üdv
Esetleg megvan még?Nem szeretnél tőle megválni?Vagy sikerült mégis beüzemelned?
 
Üdv
Esetleg megvan még?Nem szeretnél tőle megválni?Vagy sikerült mégis beüzemelned?
A visszatérő ágát most is használom, lehet, hogy még megpróbálom megcsinálni, így nem akarok megválni tőle.
 
Back
Oldal tetejére